StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Offtopic - Mam Talent

Kokoju - 27 Wrzesień 09, 14:32
Temat postu: Mam Talent
Co sądzicie o tym?
Ja osobiście mam nadzieję, że to nie będzie jak poprzednia edycja - 3/4 osób to osoby śpiewające/tańczące, a do finału przechodzą rozbesztane małolaty.

Mi przypadły do gustu jak na razie dwa występy:

1. Foundation Ocelot - Świetna grupa akrobatyczna, zwłaszcza, że są w wieku 12-20 lat, a ciężko mi wyobrazić takiego 12-to latka co by takie coś robił. Denerwuje mnie tylko ta dziewczyna - nic nie robi, tylko stoi.

2. Adrianna - Świetnie śpiewa, poza tym przezwyciężyła własną nieśmiałość.

A jak tam wasze typy? ^^

Lord Smerf - 27 Wrzesień 09, 14:46

Ja w tym roku nie oglądałem(jeszcze), ale w tamtym... Rzeczywiście, za dużo było śpiewających małych dzieci, w końcu takie coś nudzi. :/
jankes1124 - 27 Wrzesień 09, 17:13

He ja widziałem tylko urywkami... Ale za to poprzednią edycję ogladałem... Sądzę, że Ci co wygrali (nie wiem jak to się pisze) nie powinni wygrać, bo wg mnie nie mieli jakiegoś talentu...
Matrix - 27 Wrzesień 09, 17:29

Hmm póki co jeszcze szału nie było, ale z osób które w miarę zapamiętałem to ten koleś z tą teczką którą tak jakby przesuwał w powietrzu, beka była ;D I jeszcze ta pani co kręciła pupą, też nieźle... Ciekawe co za tydzień pokażą ;)
PitaKura - 27 Wrzesień 09, 19:33

Ci akrobaci byli dobrzy ^^ No i ten z tą teczką śmiesznie to wyglądało :D
Odyn - 27 Wrzesień 09, 22:16

Występy z tej edycji widziałem tylko w Internecie. Za rzadko oglądam TVN...
Mam nadzieję, że tym razem do finału dojdą ludzie, którzy na prawdę mają talent. Jeśli znowu będą tam głównie osoby, które śpiewają, albo tańczą, to ja podziękuję... Od tego typu występów są inne programy.

Driller - 28 Wrzesień 09, 06:43

Ja rok temu tego nawet nie chciałem oglądać, myślałem że byle co to jest. Ale teraz pooglądam sobie tych ludzi, jednak tylko eliminacje, potem w studiu to już nie ma sensu tych samych osób oglądać. I oczywiście nie w tv oglądam :P Sporo czasu się oszczędza oglądając to na komputerze. (na tym programie tam z 30 minut, może mniej trochę). A co do występów ludzi, to nawet spodobali mi się ci akrobaci (nazwa chyba ta co Kokoju dał - Foundation Ocelot) i ta puszysta co śpiewała.
Przemas lr - 29 Wrzesień 09, 12:40

Ja tej edycji nie oglądam, bo teraz praktycznie wszyscy śpiewają, nic nie ma ciekawego ;/
jankes1124 - 30 Wrzesień 09, 16:05

Dokładnie Przemas... Wszyscy śpiewają, a ja nie lubie słuchać jak ktoś śpiewa... Szczególnie jeśli są to jakieś żmudne lamenty xD Przynajmniej dla mnie...

P.S. Fajny masz podpis Przemas :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group