StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Turnieje i konkursy - Turniej crusader master

Prescot - 30 Sierpień 09, 20:19

Cytat:
A ja przez GR nie mogę grać, nie wiedzieć dlaczego... Tylko przez Hamachi...


To napisz w czym problem.

thompson - 30 Sierpień 09, 23:06

<wycięto>
Później jakoś zagraliśmy jednak nie oddałem walkowera. Cóż możecie nie zmienić wyniku tylko to wstawiłem ,żeby pokazać z kim grałem :-/ . Jak niektórzy ludzie na forum są właśnie tacy to się nie dziwcie ,że odszedłem. ;-)


<WOW> no ja niemoge Szeryf co ty z siebie robisz... Heh, chciałeś tym udowodnić że nie oddałeś walkowera a sam żeś sie tym ośmieszył tak że nie wiem... zawsze czytaj to co chcesz przepisać, nie pokazuj na forum twojej rozmowy z Prescotem bo to wasza sprawa i nikogo na forum to nie obchodzi i wasze spory uzgodnij z nim na osobności a nie przed wszystkimi na forum... I skoro przyznajesz, że Prescot wygrał i jest lepszy, to po co w ogóle zamieszczałeś waszą konwersacje na gg?

Szeryf99 napisał/a:
Kłamałem ? Hahaha bardzo śmieszne ja tam tylko newsy piszę nic więcej robić nie mogę to o ściągnięciu game rangera napisał Macinox. Możesz się go spytać. ;)


Strona jest rodem z ubf-u, których sam kilka na nim adminuje, i wiem, że tylko admin ma możliwość pisania newsów i nie ma tak że ktoś może pisać tylko newsy...


Z wiadomego powodu.
- Bordinio

rambo418 - 31 Sierpień 09, 15:34

Sorry ze sie wtrance ale strona nie jest na ubf tylko na www.webplus.net.pl tu jest taka mozliwosc zeby pisac same newsy :D po drugie liga bedzie grana przez game ranger'a i dlatego wstawilem link do niego
Prescot - 2 Wrzesień 09, 21:25

Widze że turniej jak każdy inny upadł szybciej niż powstał ;/
Kamil - 2 Wrzesień 09, 21:34

Ja w piątek albo w sobote rozegram swój mecz :)
Piotrek - 3 Wrzesień 09, 15:54

Chyba raczej w sobotę :D ale kamilsoon wygra nie raz z nim grałem :mrgreen:
Kamil - 5 Wrzesień 09, 17:36

Kamilsoon 1-0 Lord Piotrek

http://img93.imageshack.u.../beztytuu21.jpg

Prescot - 5 Wrzesień 09, 21:34

Dobra napisz do mnie kamilsoon to zagramy.
Kamil - 6 Wrzesień 09, 23:14

Podaj mi swój nr gg
Prescot - 7 Wrzesień 09, 22:16

Prescot 1:0 Kamilsoon

Więc mam 2 wygrane walki a 3 osoba nie wiem kto to nie dała znaku aktywności.

Kod:
http://img136.imageshack.us/img136/6033/kamilsoon.png

Hunter - 11 Wrzesień 09, 16:22

Gratuluję zwycięstw i wspaniałych walk. Czekam na następne pojedynki.
Prescot - 12 Wrzesień 09, 11:38

Prescot 1:0 Piotrek

http://img25.imageshack.us/i/piotrekl.jpg/

Chyba już wygrałem ten turniej.

Hunter - 13 Wrzesień 09, 18:16

Brawo, Prescot. Widać że należysz do czołówki. Zaczekamy jeszcze na reszte walk. Jeśli nie dojdzie do nich to mniej więcej za tydzień zakończe turniej. Zachęcam do walki o 2 miejsce.
Prescot - 13 Wrzesień 09, 18:53

Cytat:
Brawo, Prescot. Widać że należysz do czołówki. Zaczekamy jeszcze na reszte walk. Jeśli nie dojdzie do nich to mniej więcej za tydzień zakończe turniej. Zachęcam do walki o 2 miejsce.


Nie sądze aby ktoś wykazał jakąś aktywność. Zachęcam jednak do organizowania więcej turniejów.

Xeno - 13 Wrzesień 09, 18:55

organizujcie organizujcie,bo Malekith doczekać się nie może

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group