StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Multiplayer - [problem] GameRanger

crussek - 17 Sierpień 09, 06:52
Temat postu: [problem] GameRanger
Mam proble m dzis rano gram se normalnie a teraz pisze mi ; Firrewal problem - nie wiem o co chodzi pls o pomoc
T-Rex - 18 Sierpień 09, 08:13

My chyba też nie wiemy o co chodzi, bo za mało piszesz...
Co dokładnie pisze i kiedy tzn. nie rano czy w południe, tylko kiedy w gr.

crussek - 18 Sierpień 09, 09:27

Pisze tak :

Firewall Problem

You appear to have a firewall or router that is blocking you from playning games . Nie mam routera i pisze tak co jakiś czas FW wyłączony , dodam że wtedy sie dosyc net ścina.

T-Rex - 19 Sierpień 09, 06:51

Jak jesteś już w gr to spróbuj wyjść i wejść, czasami parę razy, to pomaga, jak wyskakuje jakiś błąd.
Jak nie możesz włączyć gr to zreinstaluj (usuń wszystkie resztki gr), jak nie masz routera i fw wyłączony to powinno działać bez zarzutu.

KK - 6 Wrzesień 09, 18:09

Witam ja też mam problem z gameranger czasem działa a czasem wyłancza się co sekundę i wyskakuje komunikat ''You have been disconnected , no multiple logins '' . Nie wiem o co chodzi ? Przeinstalowałem gamerangera już 6 razy zmieniłem program antyvirusowy, przeinstalowałem grę , windowsa i dalej nic. Nie mam problemów z netem zresztą na gamespy arcade wszystko nadal pięknie mi działa i tam mogę grać . Niestety tam nie ma z kim grać .
Moheromachia - 8 Październik 09, 15:15

Ktoś zapewne wlazł na GR z tego samego Ip ;)
KK - 19 Październik 09, 15:21

Moheromachia napisał/a:
Ktoś zapewne wlazł na GR z tego samego Ip ;)
Jakim cudem mógł mieć takie samo ip ?
123mamut - 20 Luty 10, 18:27

a ja jak che grac przez to dołączam do jakiegoś serwa koleś daje start włącza mi się twierdza a potem robi czarny obraz i na tym się kończy
ImpPoland - 6 Kwiecień 10, 15:03

Może dlatego ze macie inne wersje gry.
jankes1124 - 22 Sierpień 11, 21:33

crussek napisał/a:
Pisze tak :

Firewall Problem

You appear to have a firewall or router that is blocking you from playning games . Nie mam routera i pisze tak co jakiś czas FW wyłączony , dodam że wtedy sie dosyc net ścina.


Też mam taki problem ;) A firewall mam wyłączony, mam internet radiowy... Nie wiem co jest grane :(

Kamil - 24 Sierpień 11, 18:42

Spróbuj wyłączyc zaporę w panelu sterowania.
mroczny38 - 24 Sierpień 11, 19:12

ImpPoland. Ja gram z ludźmi ,którzy mają 1.1 a ja mam 1.2 .
jankes1124 - 25 Sierpień 11, 16:00

No właśnie zaporę mam wyłączoną ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group