StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Crusader, Warchest i Extreme - [porównanie] Kto jest lepszy? wilk czy ryszard lwie serce?

Piotrek - 7 Sierpień 09, 13:37
Temat postu: [porównanie] Kto jest lepszy? wilk czy ryszard lwie serce?
Moim zdaniem lepszy jest wilk po pierwsze to używa smolnych rowów i wilczych dołów , a po drugie to wilk ma w zamku kuszników.... :-D
Hunter - 7 Sierpień 09, 13:46

Oczywiście, że wilk! Ryszard nie zdąży przebić sie przez mur, a Wilk kontratakuje i po Ryśku. To też zależy od ilości pieniędzy, ale Wilk jest lepszy. 8-)
Lord Smerf - 7 Sierpień 09, 13:56

Dodaj ankietę.

Lepszy jest Wilk, silniejsze ataki i lepszy zamek. Rysiek ma szansę tylko atakując Wilka mangonelą na początku, później Wilk z łatwością go pokona.

intel005 - 12 Sierpień 09, 09:15

Wilk jest lepszy od Ryśka.

Wilk:
+Dobra obrona
+Dość szybka rozbudowa
+Dobra gospodarka
-Rozproszona obrona (duży zamek)
-Słaby atak
+Smolne rowy i Wilcze doły

Rysiek:
+Najlepszy atak ze wszystkich botów
+Zawsze na początku atakuje katapultą
-Słaba obrona
-Wrażliwość na rozprzestrzenianie się ognie (zwarta zabudowa)
-Brak pułapek

olkowiec23 - 18 Sierpień 09, 18:55
Temat postu: ..
Jestem po bezstronny. Plusem Wilka jest znakomita obrona, ale niestety atakuje małymi siłami. Zaś plusem Ryszarda jest atak, a minusem zdecydowanie obrona.
qba124 - 17 Wrzesień 09, 13:40

Wilk jest lepszy, bo ma duuużo wilczych dołow, kuszników i używa arabskich jednostek.
Kubala - 4 Październik 09, 08:42

Według mnie lepszy jest Wilk. Ryszard przegrywa na całej linii.
ponceriusz - 4 Październik 09, 11:26

Wilk, chyba wszyscy przyznają.
MaxMacior - 19 Październik 09, 06:54
Temat postu: [przeciwnicy]
Dla mnie te dzieci (boty) są tak samo słabe. Jednak Wilk vs. Ryszard Lwie Serce wygrałby Wilk. Ma lepszą obronę co daję mu czas na wyzbieranie dobrych sił na Lwie Serce. Potem jak nazbiera odpowiednie siły Rysiek ucieka gdzie pieprz rośnie
Lord Smerf - 19 Październik 09, 16:11

Ja tak trochę odbiegnę od tematu i skieruję się na powyższy post zadając pytanie: dlaczego swoje posty próbujesz wyróżniać wśród innych? Pogrubianie, inny kolor... Po prostu się pytam, bo nie wiem, jaki to ma sens.
bosman7 - 24 Październik 09, 09:10

Testowałem walke wilk vs rysio 3 razy i na 2 mapach bili się przez długi czas, w koncu wyłączyłem grę. Żaden nie był w stanie dokonać jakiegoś przełomu ;)
Gekonius - 25 Październik 09, 07:17

Haha rysiek wygrał u mnie :D
bosman7 - 25 Październik 09, 09:51

Dzisiaj spróbuję 2 wilki na 2 ryśki, ciekawe co z tego wyjdzie :D ustawie się w środku, jak ktoś mnie zabije to bonusa w żelazie dostanie :D D
qba124 - 26 Październik 09, 14:18

U mnie rysiek ubił wilka, z maaaałą przewagą. Zostało mu tylko 3 pikinierów.
Fryzjer - 3 Styczeń 10, 21:17

Wilk typowo defensywny, Ryszard ofensywny. Jednak generalnie lepiej gra Diuk Volpe, nie umniejszam mimo to potęgi angielskiego króla :) .

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group