StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Edytor map - [kampania] Krucjata

jankes1124 - 3 Sierpień 09, 11:57

Ja się piszę na testera... Mam nadzieję, że mapy będą estetyczne i w miarę trudne :D
Lord Smerf - 3 Sierpień 09, 12:00

W takim razie pierwszą mapę poślę, gdy mój brat skończy grać w Legendsa na kompie, na którym ją mam(prawdopodobnie dzisiaj :mrgreen: ).
jankes1124 - 3 Sierpień 09, 12:42

Mapy też mógłbym tworzyć, ale to już chyba nie dla mnie... Robiłem kampanię kiedyś...
Lord Smerf - 3 Sierpień 09, 12:46

Jak będziemy mieli jakieś problemy z kadrami( :-P ), to dam Ci znać.
jankes1124 - 3 Sierpień 09, 12:48

Ale raczej się do tego nie palę... Wolę pograć w czyjeś mapki...
Hunter - 4 Sierpień 09, 17:24

No...Jakie są postępy? Jestem głodny tych informacji...
Lord Smerf - 4 Sierpień 09, 18:28

Postępy są... W czasie najbliższych dni możecie spodziewać się prologu. Więcej powiedzieć nie mogę ;-) .
jankes1124 - 5 Sierpień 09, 09:54

Może lepiej wstawić wszystko jak będzie gotowe na 100%? Ale to Wasz wybór...
Hunter - 5 Sierpień 09, 10:54

Ja tam wole najpierw prolog. Wole mieć chociaż początek kampani niż czekać nie wiadomo dokąd. Ale jak kampania będzie wydana zależy od autorów.
Lord Smerf - 6 Sierpień 09, 18:40

Prolog:
Pod wpływem przemówienia papieża Urbana II około 20 kwietnia 1096 roku z Kolonii wyruszyła wyprawa krzyżowa biedaków wiedzionych przez Piotra z Amiens. Wyprawa ta jest nazywana wyprawą ludową.




Mapa

Jest to dopiero wstęp do kampanii, cała kampania zostanie opublikowana po ukończeniu prac nad wszystkimi mapami.

Hunter - 7 Sierpień 09, 13:02

Mapka wygląda ładnie. Krajobraz wpożo. Tylko te oazy... mogła być jedna duża ale jest dobrze. Jak dla mnie 8\10. Oby tak dalej. :mrgreen: !
Lord Smerf - 7 Sierpień 09, 13:26

Grałeś czy oceniasz tylko po minimapie?

Czekamy na więcej opinii i szczerą krytykę.

Lord Pepsi - 9 Sierpień 09, 08:05

Ja miałem nadzieje że nie będziemy wystawiać pojedyńczych map. Miałem nadzieje że cały prolog, I krucjata, II krucjata itp. Ale jak wolisz :-) . Ale I krucjate powinniśmy wystawić jak już będziemy mieli ją całą.
jankes1124 - 9 Sierpień 09, 16:57

Też jestem tego zdania... Lepiej wstawić wszystko od razu. Chyba, że ta mapa to takie "demo" Kampanii xD
Lord Pepsi - 9 Sierpień 09, 20:04

Ogłaszam że 2 misja prologu wyjdzie niebawem, ale na I krucjatę sobie poczekacie bo prace będą ruszać pod koniec wakacji. ;-)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group