StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Edytor map - Kampania do S:C

Lord Pepsi - 23 Lipiec 09, 18:00
Temat postu: Kampania do S:C
Siema. Moje prace w edytorze to niewypał. Ciągle próbuje, ale za bardzo mi nie wychodzi. Chciałbym zrobić większą kampanię. Mam co do tego plany, ale sam nie dam rady. Dlatego chciałbym znaleść pomocników. Potrzebuję makerów map testerów i historyka. Nad fabułą i nazwą kampanii pracowalibyśmy razem. Na historii się znam dlatego ja będe jednym z histeryków xD. Jak są jacyś chętni to pisać na gg (7075998) lub tu w temacie. Makerzy najlepiej niech zamieszczają swoje prace w temacie. A co do testerów to chciałbym doświadczonych graczy cruska. ;) Oczywiście możecie być np. jednocześnie historykami i testerami.
Co wy na to

Skład:
Historycy:
-Lord Pepsi

Makerzy:
-Lord Smerf

Testerzy:

jankes1124 - 23 Lipiec 09, 20:59

Niedawno była "Moda" na tworzenie kampanii... Na chwilę obecną wszyscy zaczęli tworzyć klany i grają na multi... Chętnie byłbym makerem, ale zapewne nie będę miał na to czasu...
Kokoju - 23 Lipiec 09, 23:04

Tak samo jak ja ;) . W niedzielę wyjeżdżam, ale przed i po wyjeździe... czemu nie :p .
Lord Pepsi - 24 Lipiec 09, 10:01

Ja też wyjeżdżam 1 sierpnia i dlatego narazie zbieram ekipe. Potem będzie się działać. ;-)
Lord Smerf - 24 Lipiec 09, 12:07

Ja mogę być kimkolwiek, mam trochę wolnego czasu i w sumie mógłbym zająć się tworzeniem map od teraz. Napisz może na PW, jaka to ma być kampania, to stworzę mapę i wyślę na PW i zobaczysz, czy będę się nadawał. Niestety, bodajże 8 sierpnia wyjeżdżam na dwa tygodnie i wtedy nie będę mógł się zaangażować.
Lord Pepsi - 26 Lipiec 09, 10:26

Dobra Lord Smerf jest makerem map. Jeszcze jacyś chętni ?

[ Dodano: 29-07-2009, 12:13 ]
Ok rekrutacja skończona. Kampanie z Lordem Smerfem robimy i zakładam nowy temat na temat tej kampanii. Potrzebujemy tylko 1 makera którym (jak się zgodzi) będzie Kokoju.

Do zamknięcia!!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group