StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Offtopic - Wakacje mogą być przedłużone do 1 października!

Nice Friend - 8 Lipiec 09, 11:12
Temat postu: Wakacje mogą być przedłużone do 1 października!
Znalazłem pożyteczną strone wchodzić!Musimy mieć milion odwiedzin!
Kod:
http://www.przedluzwakacje.1k.pl/

All Filippo - 8 Lipiec 09, 11:23

Raczej mało możliwe. :P Nie brałbym sobie tego do serca. Zresztą i tak mamy dobrze. W Anglii mają tylko krótką przerwę taką jak my ferie zimowe. :D
Kokoju - 8 Lipiec 09, 11:26

Nom, wątpię: ktoś założył stronę która o tym może zadecydować. A plany "Zmiany Wakacji" były różne. Raz, że zaczną się 1 lipca i będą 2 tygodnie wolnego w jesieni, raz, że w połowie sierpnia się kończą. Ja tam nie chcę zmian, nawet, jeśli to bedą dłuższe wakacje, bo będą jak pomysł z mundurkami. Zamieszaniie.
Nice Friend - 8 Lipiec 09, 11:27

Ale w tygodniu mają też jakiś dzień wolny...

Choć mało możliwe można kliknąć.

Przemas lr - 8 Lipiec 09, 11:50

Kolejna bzdura. Wierzycie, że wakacje zostaną przedłużone aż do 1października? phi...
Marori - 8 Lipiec 09, 11:55

Stara znana strona ^^'. Nic nie zdziałamy :mrgreen:
Bordinio - 8 Lipiec 09, 12:12

Tak dokładnie ;) Tą stronę widziałem już z rok temu :P W sumie to służy ona tylko temu, żeby "przedłużyć" wakacje w "duchu" ;] Do października to będziesz miał wakacje na studiach.
Kalimach - 8 Lipiec 09, 12:35

This is Bullshit :P Taa jasne wakacje do 1 października, ciekawe kiedy nauczyciele zrealizowaliby materiał.
jankes1124 - 8 Lipiec 09, 14:22

Raczej niemożliwe... A późnej mielibyśmy po 10 godzin lekcyjnych :D
Lord Smerf - 8 Lipiec 09, 17:03

Zresztą spójrzcie na sam dół strony. Dokładnie na to małą czcionką.
Przemas lr - 8 Lipiec 09, 17:44

Jeżeli wakacje zostaną przedłużone, to mój pies musi coś powiedzieć. A to jest NIEMOŻLIWE
All Filippo - 8 Lipiec 09, 18:44

Cytat:




* Wakacje zostaną przedłużone w duchu każdego ucznia, nawet jeśli jest to niemożliwe. Wysyłając stronę dalej napełniasz słońcem drugiego człowieka a więc pozwalasz na przedłużenie wakacji. :)

Tylko od Ciebie zależy jak długo słońce to pozostanie wewnątrz (może aż do października?). Więc wypełń jak najwięcej mieszkań słonecznym czasem wakacji.



* Mister REVERIE's jest postacią fikcyjną a strona ma charakter rozrywkowy :) Mister Reverie's to marzenie każdego z nas.

Oczywiście nie chodzi o przedłużenie wakacji jako późniejsze pójście do szkoły - lecz duchowe nastawienie każdego z nas.


No i wszystko jasne? :)

Nice Friend - 8 Lipiec 09, 21:10

Daliście się nabrać lol
Tylko chciałem wiedzieć po którym poście ktoś to napisze....

[ Dodano: 2009-07-08, 21:11 ]
LOCKED!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group