StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Edytor map - Edytowanie map

Derius94 - 4 Lipiec 09, 11:48
Temat postu: Edytowanie map
Mam pytanie czy można edytować gotowe(znaczy oryginalne mapy które w grze są od samego początku) mapy w Twierdzy 2?
All Filippo - 4 Lipiec 09, 11:50

Raczej nie ma takiej opcji. Jeśli próbowałeś już i się nie dało widocznie nie.
Derius94 - 4 Lipiec 09, 12:32

No to mam chyba problem i jedyne co mi zostaje to znaleźć jakoś fajną mapkę i na niej grać, zna ktoś dużą, niezabudowaną, fajna mapę?
ponceriusz - 5 Lipiec 09, 14:26

Do jakiego trybu gry?
Derius94 - 5 Lipiec 09, 15:00

Swobodnego budowania, czy jak to się tam nazywa, jakaś fajna, oryginalna, z ciekawym ukształtowaniem powierzchni.

Choć do innego tryby też można jakąś skombinować, przyda się na pewno.

Maciek - 5 Lipiec 09, 16:06

Z neta to lepiej mapek do Stronghold 2 nie ściągać, bo są straszne bugi...
ponceriusz - 6 Lipiec 09, 09:57

Zgadza się, ja ściągnąłem kilka map, jedna to misja wojenna, a reszta skirmish. Na tych mapach wrogowie przenikają mi mur! Co do edytowania oryginalnych map, to próbowałem to w crusaderze, ale nie wyszło.
Derius94 - 7 Lipiec 09, 14:12

No to może jakaś mapka waszej "produkcji"? Bo sam jakoś nie mam umiejętności do zrobienia ciekawej mapy.
Maciek - 7 Lipiec 09, 16:41

Wogóle po włożeniu na serwer internetowy, mapki ze Strongholda 2 dostają jakiegoś wirusa chyba. Albo po prostu 3D jest w Stronghold 2 aż takie, że po włożeniu na serwer, ucieka większość grafiki, i pozostaje na serwerze. Bądź co bodź każda z tych opcji jest możliwa. Tak więc jesteś zdany na siebie. Bo nawet jak my zrobimy makę to jak ci ją damy? Na e-mailu też tak jest z mapkami, wiesz????
Derius94 - 7 Lipiec 09, 18:50

To już raczej mój problem jak jakieś błędu wystąpią.
Odyn - 7 Lipiec 09, 21:25

maciekolos napisał/a:
Albo po prostu 3D jest w Stronghold 2 aż takie, że po włożeniu na serwer, ucieka większość grafiki, i pozostaje na serwerze. Bądź co bodź każda z tych opcji jest możliwa.

Żadna z tych opcji nie jest możliwa. "Grafika z mapy" nie może tak po prostu sobie uciec. Natomiast powodem tych problemów z mapami może być źle napisany ich edytor, a tego nie da się naprawić.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group