StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Seria Stronghold - Ogólnie - Która część ma najlepszą fabułę?

DonKamillo - 25 Sierpień 09, 11:24

No cóż... mogli przynajmniej prawdziwą historię odwzorowac...
Lord Twierdza - 6 Wrzesień 09, 10:00

Najciekawszą fabułe ma Twierdza 2. Tam walczysz o władzę!
Przemas lr - 6 Wrzesień 09, 10:21

Nom i super jest to, że można wybrać, po której drodze chce się walczyć :)
Lord Twierdza - 6 Wrzesień 09, 10:30

Właśnie możesz być tym złym albo dobrym. I przy tym ciekawe misje.
speeder11 - 6 Wrzesień 09, 14:49

Najlepsza jest oczywiście jedynka ;] Crusader nie ma oprócz kampani historycznej ŻADNEJ fabuły... Na drugim miejscu Stronghold 2 ;]
Prescot - 6 Wrzesień 09, 17:03

Cytat:
Najlepsza jest oczywiście jedynka ;] Crusader nie ma oprócz kampani historycznej ŻADNEJ fabuły... Na drugim miejscu Stronghold 2 ;]


Ale w fabule stronghold 1 bawimy się w robin hooda - pokonujemy jego wrogów politycznych w kraju i zbieramy kase jako okup za niego. To też miało miejsce w historii bo ten król to Ryszard Lwie Serce

Lord Twierdza - 6 Wrzesień 09, 17:10

Ale stronghold 1 napewno lepsza jest od crusadera bo tam masz 50 misji bez fabuły (tę gre napędza tylko kampania historyczna).
Kubala - 1 Październik 09, 13:19

Według mnie "1", Crusader i "2" mają fajną fabułę, a w Legend nie grałem
ponceriusz - 4 Październik 09, 11:32

Najlepszą fabułe wg. mnie ma 2.
Lord Smerf - 4 Październik 09, 11:47

Jakieś uzasadnienie?

Bez wątpienia fabuła SH2 jest ciekawa, na jej plus działa to, że można wybrać, po czyjej stronie chcemy walczyć.

ponceriusz - 7 Październik 09, 14:55

Po prostu najbardziej realna, nie umiem za bardzo wytłumaczyć.
Moheromachia - 7 Październik 09, 15:50

Jedynka miała boską fabułę 2 też niezłą ale reszta...
Firefly - 7 Październik 09, 16:01

Moim zdaniem najlepszą fabułę Twierdza nr 1. Odbijanie terytorium z rąk możnowładców (trochę jak w Robin Hoodzie ;P) etc, etc ekscytuje ;].
SHC (którego nareszcie od wczoraj mam) ma niezłe kampanie, bo opisywane przez historię, ale historia ta jest na drugim planie. Tu liczy się tylko zabawa.
SH2 ma dobrą fabułę, ale jest zbyt niedorobiona (bez skojarzeń, proszę) - i to mnie odrzuca.
SHL jest wzorowane na mitach i legendach. Trudno tu mieć zastrzeżenia, co najwyżej do niektórych budowli (tj. nie wyglądają odpowiednio jak na swoją epokę historyczną).
SHC:E nie grałem, więc nie oceniam.

ponceriusz - 10 Październik 09, 15:53

SHC:E Nie ma kampanii, ale w Krzyżowcu jest.
MaxMacior - 26 Październik 09, 14:24

Dla mnie najlepsza twierdza to oczywiście 2. Ma bardzo realną grafikę. Dobre ma też misje. Nie pamiętam co jeszcze bo dawno temu ją miałem. Ale w te twierdze które grałem uporządkuje według mej oceny:
1.Stronghold 2
2.Stronghold 1
3.Stronghold C...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group