StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Gry i rozrywka - Gothic 1 Pomocy!

Maciek - 26 Czerwiec 09, 14:58
Temat postu: Gothic 1 Pomocy!
Mam dwa pytania dotyczące gothic 1. Kiedy najczęściej walczą wojownicy na arenie w starym obozie? Drugie pytanie też dotyczy starego obozu: Rozmawiałem z Diego i powiedział że mam przychylność cieni i że teraz wystarzy tylko ten test zaufania. A ja nie wiem u kogo ten test zdać. Rozmawiałem z Diego kilka razy to tam było tylko: "Czy możesz mnie czegoś nauczyć?" i "Jak tam z moją popularnością w obozie.".
sir Ryszard - 26 Czerwiec 09, 15:40

To są odpowiedzi:

1. Oni wogóle nie walczą musisz ich wyzwać najpierw Kirgo potem Kharima z Gor hanisem nie da się walczyć
2. Musisz pójść do starej kopalni kartograf w starym obozie da ci mapę jak do niej dojść, nie pamiętam jak nazywa się ten kartograf ale chyba Grahim gdy znajdziesz ją musisz do nie wejść i znaleźć nijakiego Jana gdy go znajdziesz on ci wręcza list wracasz z tym listem do diega dajesz mu i on powie że możesz zostać cieniem idziesz do thorusa gadasz ze diego kazal cie przepuscic i idzie do gomeza dalej musisz sam sobie radzić a i uważaj ze słowami przy gomezie bo może cię zabić np jak powiesz ze znasz Yberiona to cię zaatakuje i zabije :-D :-)

Maciek - 26 Czerwiec 09, 16:01

Dzięki spróbuje a o tym kartografie i Jqanie Diego coś wcześniej gadał ale nie słuchałemXD. A nie iwem gdzie mieszka ten kartograf.
sir Ryszard - 26 Czerwiec 09, 16:07

Koło wejścia do obozu przy zgaszonym ognisku z jakims nowicjuszem i kilkoma kopaczami

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group