StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Offtopic - Gry przeglądarkowe

kolesgit - 6 Luty 10, 19:37

Zapraszam was do grania w grę footballteam.pl . Jest to ciekawa gra przeglądarkowa, która polega na trenowaniu swojego zawodnika, zdobywania przez niego różnych trofeów. Można oczywiście wstąpić do jakiegoś klubu, lub założyć swój. Zresztą nie będę się rozpisywał, sami sprawdźcie! Mnie znajdziecie w grze pod nickiem: Patryk Słysz lub id: 72793 na 1 serwerze. Wszelkie pytania dotyczące gry możecie kierować do mnie, a na wszystko wam opowiem. Obecie mam 2400 umiejętności, nie jest to powalający wynik, ale już coś :P Mam zamiar założyc swój klub więc chętnie bym was przyjął.
Hunter - 7 Luty 10, 12:21

Ja zapraszam do grania w Artyrię. Ciekawa gra RPG.
biberholtz - 30 Październik 10, 20:04

www.laventhar.org - gra niepowtarzalna, najlepsza przeglądarkowa z jaką się spotkałem :)
Fryzjer - 15 Listopad 10, 16:27

Ech, i usunęli moją kochaną Vendettę. Od przeszło pół miecha staram się zorganizować reaktywację gry. Pomagają mi w tym dwie osoby, w tym znany z tego forum Brennus.

Przestałem też grać w Tanoth, od kiedy wprowadzili te durne uptade i przestało mi działać na Mozilli :( .

Nie mam w co grać, GameForge jest u mnie spalone z ich komercją, trudno też o jakąś ciekawą via www. Chyba się już na stałe przerzucę na off-line (poza ReVendetta, no i Stronghold Kingdoms, jak wyjdzie pełna wersja).


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group