StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Offtopic - Gry przeglądarkowe

Huangdi - 26 Czerwiec 09, 14:23
Temat postu: Gry przeglądarkowe
W jakie gry tego typu gracie, graliście. Zapraszam do dyskusji.

Zacznę od siebie: Swoją przygodę z tym gatunkiem rozpocząłem od BiteFight i Gladiatusa. Potem było Ogame, Plemiona, Travian, a na chwilę obecną Menelgame. Szczerze powiedziawszy produkcje tego typu bardzo szybko się nudzą. Po osiągnięciu dużej liczby punktów wszystko wykonuje się machinalnie, bez zastanowienia, a satysfakcja z gry spada. Niestety.

ponceriusz - 26 Czerwiec 09, 14:30

Ja najpierw grałem w Ogame, potem w BiteFight, gladiatus, Kings Age i obecnie gram w Plemiona. Dodam jeszcze, że wszystkie oprócz plemiona są cienkie.
Kokoju - 26 Czerwiec 09, 14:48

Ja zacząłem na BiteFight (jako wampir), potem Gladiatus, potem Metin. A teraz gram w Zielone Imperium xD
Huangdi - 26 Czerwiec 09, 14:51

Znam Zielone Imperium :-D Ciekawa tematyka.
Kokoju - 26 Czerwiec 09, 15:25

Widzisz. Ma psychopatyczna dusza będzie teraz podlewała pomidory i pielęgnowała marchewki. (Mam teraz rangę pomidorowego dealera xD)
Maciek - 26 Czerwiec 09, 16:08

Ja grałem w bitefigt, kings age, plemiona, gladiatus, knights i battle knight.
Bordinio - 26 Czerwiec 09, 20:22

No cóż, ja zacząłem najpierw od ogame. W sumie dlatego, że wielu userów z forum grało na uni 21 . Potem skubnąłem jeszcze uni 46 i aktualnie gram na 65 ;p Następnymi grami były plemiona oraz bitefight, ale szybko mi się znudziły. Jedną z fajniejszych gierek z klimatem był Crondor. Był on utrzymany w tematyce fantasy i naprawdę nieźle się grało z innymi ludźmi. Niestety gra chyba upadła ;p
Marori - 27 Czerwiec 09, 01:21

QuakeLive

>>>QUAKE LIVE<<<

Nice Friend - 28 Czerwiec 09, 17:35

Ja gram 4,5 lat w RuneScape potem kilka miesięcy w Metina kilka dni w Traviana i tydzień w Plemiona.Teraz juz tylko gram w RS-a(Runescape)
Kamil - 28 Czerwiec 09, 18:05

Ja gram w traviana na s1 mam 12981 populacji i 19 wiosek 230 miejsce w rankignu :P
Kiedys jeszcze grałem w gladiatusa wbiłem chyba 28 lvl i mi konto zbanowali i dopiero w marcu odblokują :D

Fryzjer - 27 Styczeń 10, 11:24

Dużo tego było: Vendetta (jedyna naprawdę darmowa gra przeglądarkowa :) ), Bitefight, OGame, Metaldamage, BattleKnight, Plemiona, Ikariam no a w tej chwili nałogowo Tanoth :D . Poza tym epizodycznie szpilałem w X-Wars, SeaSkulls, Travian, WildGuns, etc.

Poza przeglądarkowymi grałem też w Metina i MU.

Gry firmy GameForge zostały całkowicie skomercjalizowane. W tej chwili na palcach jednej ręki można policzyć ich dzieła, w które da się grać bez wysyłania SMSów. W większości po pewnym czasie nie da się już po prostu przebić bez kamieni, rubinów, antymaterii czy innych syfów :( .

Piotrek - 27 Styczeń 10, 11:48

Ja gram w traviana, ciągle mnie ktos atakuje...
Ikariam, dobrze mi sie powodzi.
battleknight- zacynam dopiero grać.
I to narazie tyle....

Fryzjer - 29 Styczeń 10, 08:52

A czy grał ktoś w Street of Race? (streetofrace.com) Wg mnie świetna gra, bardzo klimatyczna i wciągająca ;]. Jesteśmy w niej kierowcą startującym w wyścigach, kupujemy i tuningujemy brykę, paliwo, jeździmy po kilkunastu różnych torach, a po jakimś czasie zakładamy własne przedsiębiorstwa ;) .
Marori - 6 Luty 10, 14:22

Ja grałem w SoR. Zgadza się wciągająca gra. Dość pomysłowa... Ale ileż można było grać w to ;>...
Fryzjer - 6 Luty 10, 16:02

Większość gier przeglądarkowych po jakimś czasie się nudzi ;) . SoR jest specyficzną gierką ;]. I bardzo mi się podobała do czasu, gdy zaczęli coś w niej zmieniać (najpierw nagłośnienie, potem kupowanie na giełdzie aut od innych). Spędziłem nad nią ładnych "parę" dni ;) .

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group