StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Gry i rozrywka - Seria GTA

Prescot - 29 Sierpień 09, 11:48

Cytat:
Przecież w GTA 4 są motory :shock:


Sry, chodziło mi o rowery, mój błąd.

Przemas lr - 29 Sierpień 09, 13:49

Dobrze, że mam mocne nerwy i po niedzieli kupuje nowy procesor. Bo obecnie GTA 4 na moim kompie sprawuje się fatalnie :/ . A o jeżdzie na motorze to już nie wspomne...
Marori - 29 Sierpień 09, 21:48

A ustawiłeś detale na low ;>?
Przemas lr - 30 Sierpień 09, 08:19

Nom i tak samo, więc wole być ścinanym na średnich
jankes1124 - 30 Sierpień 09, 20:13

Ja grałem w GTA 3, Vice City i San Andreas... Wszystkie te części mi się podobają...
Przemas lr - 30 Sierpień 09, 20:16

Dobra może powtórze:
KTO GRA W SA MP? (SAN ANDREAS MULTIPLAYER)

Marori - 30 Sierpień 09, 20:51

Ja czasem z miłą chęcią pogrywam :) . Zdobędę instalke do GTA SA zagramy ;) .
Odyn - 31 Sierpień 09, 20:51

Przemas lr napisał/a:
Dobra może powtórze:
KTO GRA W SA MP? (SAN ANDREAS MULTIPLAYER)

Zainstalowałem, pograłem chwilę na kilku serwerach z kolegą i odinstalowałem. Od czasów OGame jakoś nie potrafię zaangażować się w żadną grę multiplayer... Wbrew pozorom, żeby w pełni czerpać przyjemność z trybu wieloosobowego trzeba poznać jakimi regułami się on rządzi. W SA MP tych reguł i zasad jest całkiem sporo, co mnie skutecznie zniechęciło.

Prescot - 1 Wrzesień 09, 13:56

Nie wiem kto walnął w recenzji tekst: Nico Bellic to serbski emigrant z europy wschodniej jak serbia leży na południu europy..
rambo418 - 2 Wrzesień 09, 06:05

hehehe :D ja myslałem że to rusek
Przemas lr - 2 Wrzesień 09, 14:06

ruskami są Dmitri Rascalov, Vlad (niepamiętam nazwiska) i Miheale (czy jak mu tam) Fustin
intel005 - 23 Styczeń 10, 13:14

Niezła gierka. Dobra żeby rozładować złość lub... po prostu sobie pograć. Grałem w GTA 3, GTA Vice City, GTA, San Andreas. Uważam, że wszystkie są fajne. Jedynkę i dwójkę nawet nie zaczynałem. Patrząc na screen'y niezbyt zachęcająca. Może za chwilę ktoś powie, że się nie znam, ale wolę gry z grafiką 3D.
Przemas lr - 23 Styczeń 10, 13:42

intel005, Każdy ma swoje zdanie ... ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group