StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold 2 - [przeciwnicy] wszyscy zaczynają jako książe

Trikster - 16 Czerwiec 09, 13:20
Temat postu: [przeciwnicy] wszyscy zaczynają jako książe
Kiedy zaczynam grę (królotwórca) to wszyscy gracze komputerowi zaczynają jako książe tylko ja jestem włościaninem, ja dopiero farmy i tartaki stawiam a komputer już mur kamienisty ma dookoła =/, czy da się zrobić aby zaczynali na takim samym poziomie co ja?
xSoNyx - 16 Czerwiec 09, 15:49

Nie:P i nic z tym nie zrobisz tak zaprojektował grę FIreFlY:p
ponceriusz - 16 Czerwiec 09, 16:29

Nie do końca wszyscy zaczynają jako książę. Napewno zaczynają tak Olaf, Król i królowa, ale inni po prostu mogą robic tak wcześnie kamienne rzeczy i te inne niezbędne do rozbudowy ICH zamków.
thompson - 20 Czerwiec 09, 16:19

przeciwnicy komputerowi nie mają rangi. Oni po prostu mają wgrany zamek z danymi budynkami do zbudowania. ranga liczy się tylko w multi.
Trikster - 21 Czerwiec 09, 12:15

thompson napisał/a:
przeciwnicy komputerowi nie mają rangi. Oni po prostu mają wgrany zamek z danymi budynkami do zbudowania. ranga liczy się tylko w multi.


Wcale że nie. gdy grałem z jakiś komputerem od czasu do czasu słysze "Wrogi władca został awansowany"

Mam takie trochę noobskie pytanko: Czy twierdza 2 deluxe to jakiś dodatek do zwykłej twierdzy 2? Czym one się różnią?

thompson - 21 Czerwiec 09, 13:32

twierdza 2 deluxe to po prostu twierdza 2 ale w innym wydaniu. Deluxe może być w nowej wersji, że nie trzeba ściągac patrza (to jest 1.4.1)
Przemas lr - 21 Czerwiec 09, 13:35

Trza ściągać patcha. Nawet jak się ma deluxe
xSoNyx - 24 Czerwiec 09, 17:14

Jak sie ma Twierdze Antologie to nie trzeba bo jest dolaczony:D na 2 płycie z dodatkami :D
Kubala - 14 Październik 09, 08:21

Do Twierdzy Deluxe jest dołączony patch.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group