StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold - Które misje były najciekawsze

hamana - 24 Maj 11, 09:14

A ja mam od paru dni twierdze i jestem na Handlu z diabłem. :D
Threeth - 2 Czerwiec 11, 20:53

Wydaję mi się, że najciekawsze były z wężem. Najfajniej się w nie grało.
DeltiX - 7 Czerwiec 11, 12:30

Wydaje mi się że te z wilkiem były najciekawsze i miały bardzo dobrze dobrany poziom trudności. To że one mi się najbardziej podobały może wynikać z tego że to było apogeum kampanii byłem już dość mocno wkręcony w klimat.
Bernkow - 22 Czerwiec 11, 16:42

Moze i to smieszne ale najlepsze misje vbyły dla mnie z Szczurem. Dlaczego ? - , dlatego ze, były doysć łatwe :) i przyjemnie sie go rozwałało i zabierało hrabstwo za hrabstwem :)
mroczny38 - 17 Lipiec 11, 18:18

Z wieprzem. Były najciekawsze najfajniejsze i najtrudniejsze.
TwierdzaBoss - 15 Lipiec 12, 17:31

1 i 2 misja była ciekawa bo był objaw dramatu ale jednoczesnej nadziei...za to u węża...pomoc a potem zdrada i na koniec odrzucenie przez rebeliantów rozejmu z wężem...u wieprza nic ciekawego oprócz śmierci lorda wełnowora :( a wilk...Zemsta!!!mimo wszystko...głos na węża!

[ Dodano: 15 Lipiec 12, 17:34 ]
maciekolos napisał/a:
Nie wiem czemu, wszyscy stawiają na tego fleje i grubasa.


WŁAŚNIE!!!ON ZABIŁ LORDA WEŁNOWORA!!!Chociaż...zemsta za wełnowora...

[ Dodano: 15 Lipiec 12, 17:37 ]
mysz1009 napisał/a:
Ja zagłosowałem na wieprza.Fajne były te misje w klasztorze 16 , 17 ale z wilkiem też były fajne.Najlepsza była 20 misja.


ta nutka tajemniczości gdy mnich zdejmuje kaptur...

donald040 - 5 Listopad 13, 13:16

Jak dla mnie najciekawsze były misje z Wężem. Można podczas nich fajnie planować strategie. W misjach mieścił się i atak i obrona. Ogólnie robiliśmy wtedy spore postępy.

Jeśli chodzi o misje z Wieprzem i Wilkiem były dobre oblężenia.

Walka ze Szczurem była ciekawym rozpoczęciem kampanii.

Refus - 28 Grudzień 13, 11:21

Ja daje głos na Szczura. Misje może są łatwe, ale klimatyczne.
ziomek123417 - 28 Grudzień 13, 16:34

Nie wiem dlaczego, ale misje ze Szczurem i Wężem były dla mnie najciekawsze.

Ogólnie strasznie lubię Węża, taka tajemnicza postać, niby znacząca w kampanii, a w Stronghold 3 nie ma jego potomka. Wilk dla mnie jest najciekawszą postacią, a co gorsza NIEŚMIERTELNĄ.

EmperorSobieski - 30 Grudzień 13, 15:46

Ja myślę że misji z wilkiem było za mało. Najfajniejszy jest początek gry i misje ze szczurkiem :p
gry online - 5 Styczeń 14, 10:04

Dla mnie również najlepsza misja w grze była z wężem. Ciekawa fabuła i ogólnie bardzo fajnie się grało, grając zapominałem o wszystkim. :) Na drugim miejscu ze szczurkiem.
EmperorSobieski - 5 Styczeń 14, 12:37

Po namyśle gdyby szczur był trochę bystrzejszy byłby silniejszym przeciwnikiem od węża. W 2 pierwszych misjach z wężem atakuje nas on kilkunastoma jednostkami w jednym ataku. Tylko w misji okup jego ataki jakoś wyglądają. Szczur atakował nas katapultami i na poziomie trudnym i bardzo trudnym jego ataki nie są wcale małe. Mimo iż szczur używa gorszych jednostek jego armia była dużo liczniejsza od wężowej.
Refus - 5 Styczeń 14, 16:06

EmperorSobieski napisał/a:
Po namyśle gdyby szczur był trochę bystrzejszy byłby silniejszym przeciwnikiem od węża. W 2 pierwszych misjach z wężem atakuje nas on kilkunastoma jednostkami w jednym ataku. Tylko w misji okup jego ataki jakoś wyglądają. Szczur atakował nas katapultami i na poziomie trudnym i bardzo trudnym jego ataki nie są wcale małe. Mimo iż szczur używa gorszych jednostek jego armia była dużo liczniejsza od wężowej.

Zauważ, że gdzieś pomiędzy misjami mówiono, że Szczur to idiota i że jak wysyła wojska, to wszystkie. A katapulty to było wsparcie od bodajże Wieprza.

EmperorSobieski - 5 Styczeń 14, 19:30

Refus napisał/a:
Zauważ, że gdzieś pomiędzy misjami mówiono, że Szczur to idiota i że jak wysyła wojska, to wszystkie. A katapulty to było wsparcie od bodajże Wieprza.

Napisałem że gdyby był bystrzejszy. Wieprz pomógł mu tylko raz w ostatniej misji. W misjach 5,6,7,8 szczur atakuje nas katapultami swoimi i wcale nie małą liczbą ludzi.

Refus - 5 Styczeń 14, 20:49

EmperorSobieski napisał/a:
Refus napisał/a:
Zauważ, że gdzieś pomiędzy misjami mówiono, że Szczur to idiota i że jak wysyła wojska, to wszystkie. A katapulty to było wsparcie od bodajże Wieprza.

Napisałem że gdyby był bystrzejszy. Wieprz pomógł mu tylko raz w ostatniej misji. W misjach 5,6,7,8 szczur atakuje nas katapultami swoimi i wcale nie małą liczbą ludzi.

Racja, nie doczytałem, zwracam honor.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group