StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold - Które misje były najciekawsze

Szeryf99 - 12 Czerwiec 09, 18:59
Temat postu: Które misje były najciekawsze
Pytam się was które misje były najciekawsze?
Mnie się najbardziej podobały misje z Wieprzem gdy poznawaliśmy mnicha.

Wojcisz - 23 Lipiec 09, 18:16

Z wieprzem, bo te pierwsze misje to po prostu żal.pl a te z wilkiem:w dwóch się przed nim bronimy a w ostatniej już go atakujemy (połączonymi siłami dobre sobie)
Lord Radek I - 24 Lipiec 09, 13:27

Głos na Wieprza xD Misje były fajne i to właśnie z zamkiem Wieprza miałem największe problemy.
Maciek - 5 Sierpień 09, 10:30

Ponieważ on jest moim ulubieńcem zagłosowałem na niego. Chodzi o Węża. Nie wiem czemu, ale polubiłem węża dlatego że przesyłał na marne jednostki:), a my jemu piwo. Wąż ma głos taki nieco chrypliwy, w wersji polskiej. W angielskiej ma głos czysty, nieco piskliwy. W krzyżowcy wąż ma fajne zamki. Ogólnie w 1 lubie go za to, że robi kuszników i pałkarzy.
mate118 - 6 Sierpień 09, 11:27

Ja uważam że fajne były z Wieprzem ;) Podobały mi się wszystkie, z powodu ciekawej fabuły, ale z Wieprzem najlepsze.
Przemas lr - 6 Sierpień 09, 13:44

Najciekawsze były z Wieprzem :)
Maciek - 6 Sierpień 09, 13:46

Nie wiem czemu, wszyscy stawiają na tego fleje i grubasa.
Lord Smerf - 6 Sierpień 09, 13:54

Po prostu podobały im się misje. Pytanie jest "Które misje były najciekawsze", a nie "Który przeciwnik najbardziej Ci się podoba". Ja nie grałem wszystkich misji, więc nie wiem do końca, ale te z Wieprzem były chyba najtrudniejsze.
Kamil - 8 Sierpień 09, 13:22

maciekolos napisał/a:
Ponieważ on jest moim ulubieńcem zagłosowałem na niego. Chodzi o Węża. Nie wiem czemu, ale polubiłem węża dlatego że przesyłał na marne jednostki:), a my jemu piwo. Wąż ma głos taki nieco chrypliwy, w wersji polskiej. W angielskiej ma głos czysty, nieco piskliwy. W krzyżowcy wąż ma fajne zamki. Ogólnie w 1 lubie go za to, że robi kuszników i pałkarzy.


Od kiedy wąż robi pałkarzy i kuszników :?:

Przemas lr - 8 Sierpień 09, 13:35

W 12 misji było pokazane, w 13 też:)
Kamil - 8 Sierpień 09, 15:49

A to sory ,zwracam honor :P Zeby nie było offtopu to najciekawsze według mnie były misje z wilkiem :)
jankes1124 - 9 Sierpień 09, 16:51

Maciekolos mówi o SH1. Ja lubiłem wszystkie misje... Najgorsze były ostatnie...
Hunter - 20 Sierpień 09, 11:12

Najfaniejsze misje były chyba z Wieprzem.
thompson - 1 Wrzesień 09, 15:40

hmm rózne misje się podobają niezaleznie od tego z kim się walczy dlatego według mnie ta ankieta jest do d ponieważ każdego zmusza do wybrania konkretnie przygotowanej odpowiedzi, a co na przykład ma odpowiedzieć ktoś, komu podobały się najbardziej misje np. 6 i 13?

Już żeby nie było offtopu - misje ze Szczurem uważałbym juz za najciekawsze.

Dym - 5 Wrzesień 09, 20:34

Myślę ,że z Wilkiem. Wieprz był bardzo trudny a przez i nieźle się na niego wkur****** zato z Wilkiem poziom trudnościł był idealny.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group