StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Kingdoms - Video ...

Lordzik - 13 Styczeń 10, 14:49

Przeczytałem to odrazu jak się pojawiło na stronie
ponceriusz - 26 Luty 10, 13:17

Już znalazłem kolejny filmik. Tym razem chyba nie zostanie usunięty, przecież jest od użytkownika fireflyworlds.

http://www.youtube.com/wa...layer_embedded#

Fryzjer - 26 Luty 10, 14:18

Ciężko mi użyć odpowiednich słów :) . Aż się wzruszyłem, oglądając ten filmik... Jak to cudownie się prezentuje! Coraz bardziej wytęsknionym okiem wypatruję premiery, bo na razie wygląda, że będzie hicior ;].
Nie ma chyba niczego w tym video, do czego mógłbym się przyczepić. Wspaniała gra!

Hunter - 26 Luty 10, 14:35

Świetne ! Nie mogę doczekać sie premiery.
Alexander I - 26 Luty 10, 14:48

Zgadzam się z fryzjerem gra zapowiada się super. Nie mogę się doczekać.
Maciek - 26 Luty 10, 14:56

Drugi filmik o wiele lepszy od pierwszego.
Pokazano o wiele więcej i chyba będzie się dodawać avatary z własną twarzą...

davis140 - 26 Luty 10, 15:32

Film świetny, pokazuje nam spory rąbek gry. Poprawiona grafika budynków ze starej, dobrej jedynki po prostu zwala z nóg. I kto mówił, że MMO w Strongholdzie to zły pomysł?
Kalimach - 26 Luty 10, 23:26

Na filmiku gra prezentuję się naprawdę ciekawie, jednak jakoś nie ciągnie mnie MMO. Przez sieć nie gram prawie w ogóle, toteż Kingdoms olewam. Prawdę mówiąc, to wolę wygodnie rozsiąść się w fotelu i pograć na konsoli lub odpalić starego Strongholda ;) , ale i tak trzymam kciuki za ten projekt. mam nadzieję, że Kingdoms przyciągnie nowych graczy do serii Stronghold.
Na stronie CDA znalazłem jeszcze kilka innych informacji. Gra ma być darmowa i rozgrywana z poziomu przeglądarki.
http://www.cdaction.pl/ne...atis-wideo.html

McGregor - 8 Maj 10, 17:13

Jestem baaardzo ciekawy...Zrobią kolejne 'plemiona' czy coś co przynajmniej będzie przypominało Stronghold'a?
P.S. Nie spodziewajmy się, że to po prostu jedno wielka mapa z zamkami graczy bo jeśli ktoś chciałby sobie pograć siedziałby 24/7/365 :mrgreen:
Ale fani chociaż by sprawdzić będą logowali się tysiącami...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group