StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Kingdoms - Stronghold Kingdoms!

jamesiorek - 31 Maj 09, 22:28

to chyba mapa świata jeśli chodzi o ten...
jankes1124 - 31 Maj 09, 22:31

Ciekawi mnie tylko jaka będzie kampania. I jakiej fabuły się trzymają autorzy...
jamesiorek - 31 Maj 09, 22:34

pewnie z 2 bo przecież te owce i inne są z dwójki może zrobią tak ze będzie z crusadera i z 2 wszystko w jednym ? a nie wiadomo czy nie będą smoki i inne bo też mogą z legend brać i innych . ale ciekawi mnie to jak by były te stworzenia jak by wyglądały...
jankes1124 - 31 Maj 09, 22:36

Smoków chyba raczej nie będzie... Sądząc po screenie na którym jest oblegany zamek nic nie wskazuje na to, żeby były tam jakieś magiczne stworzenia czy jednostki. Ale jak każdy, mogę się mylić ;)
jamesiorek - 31 Maj 09, 22:38

ja też mogą potem wprowadzić ...
speeder11 - 1 Czerwiec 09, 16:42

Jankes, poczytaj definicje skrótu MMO ;) Kampanii na 99,9% (bo nic nie jest pewne ^^), chyba, że treningowa, czyli coś jak samouczek.
ponceriusz - 1 Czerwiec 09, 16:50

słuszna uwaga speeder, kamp. w MMO raczej nie ma, smoków na pewno nie będzie, mogę się założyc. Sądząc po wideo ( http://www.youtube.com/watch?v=-qQObWiStro ) może byc mniej grywalne od SHC.


Cóż, wspaniale się nie zapowiada...

jankes1124 - 1 Czerwiec 09, 16:53

Pisząc o kampanii nie widziałem skrótu MMO sorki <gapa>
jamesiorek - 2 Czerwiec 09, 07:10

ale chyba nie będzie z botami tylko graczami ? no czyli nie będzie można grac komputerem ?
tak jak w crusaderze
i czy można było że gracz ma sojusz z jakimś tam innym graczem kontra jakiś tam komputer ?

Nice Friend - 2 Czerwiec 09, 13:58

jamesiorek, narazie nie wiadomo
jankes1124 - 2 Czerwiec 09, 15:03

Teraz wszyscy mówią tak jak jest. A może twórcy gry specjalnie coś ukrywają, żeby później nas zaskoczyć. (W co wątpię)
Nice Friend - 2 Czerwiec 09, 15:07

Aż w takie coś bawić się nie będą.Będą chcieli przedstawić gre z jak najlepszej strony.
Przemas lr - 2 Czerwiec 09, 16:25

Mi to nie przypomina MMO :P
A grafika taka jak w Strongholddzie ;P

jankes1124 - 2 Czerwiec 09, 16:53

Można powiedzieć, że nawet trochę lepsza...
lukaszhagen - 3 Czerwiec 09, 14:34

Martwię się trochę że być może trzeba będzie płacić za to abonament :-/ , ponieważ z jednorazowym kupieniem nie ma problemu, ale jak będą jakieś stałe opłaty to przerąbane. Bo mam wszystkie części twierdzy, a źle by było gdybym nie dostał. Po za tym bardzo się zdziwiłem jak zobaczyłem że to ma być MMO. I pozdrawiam wszystkich bo jestem nowy na tym forum :mrgreen: .

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group