StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Crusader, Warchest i Extreme - Kto jest lepszy

Templariusz - 13 Czerwiec 09, 15:37

Mnie to trochę zastanawia, czemu zrobili, że Wilk robi świetne zamki, ale słabe garnizony? Parę kuszników i łuczników. O wiele ciekawsza była by gra, gdyby przynajmniej broniłby się i atakował dwa razy większym wojskiem. Natomiast w takim wypadku jaki jest, trzeba brać opcje, w której komputer ma więcej złota i przeciwstawić się 3 wilkom aby było wyzwanie.
xSoNyx - 13 Czerwiec 09, 21:01

"nie to trochę zastanawia, czemu zrobili, że Wilk robi świetne zamki, ale słabe garnizony? Parę kuszników i łuczników." tak już sobie wymyślili twórcy gry i tego nie zmienisz:D

Dla mnie to najlepszą parką jest WILK + KALIF kalif nęka nas ogniem i zmasowanymi atakami:D
a wilk odwiedza nas wszystkim co jest w grze :D

Templariusz - 13 Czerwiec 09, 23:11

Nie zmienię, ale miło pomarzyć. :-D Budujesz sobie zamek, a tu Cię skryba informuje "Niebezpieczeństwo Panie, ogromna armia Wilka wkrótce stanie u naszych bram" ;) .
xSoNyx - 13 Czerwiec 09, 23:17

Marzenia:)
The Headhunter - 15 Czerwiec 09, 15:16

Zdecydowanie głos na kalifa i wilka. Wilk buduje świetny zamek, trudny do zdobycia. Natomiast kalif sieje popłoch ogniem. Rysiek to pionek, Saladyn trochę lepszy ale w duecie wygrywa wilk z kalifem
thompson - 21 Czerwiec 09, 13:27

ryszard faktycznie gra słabo, atakuje całkiem całkiem, ale jak prosze go o obrone to mi na siedzibe inżynierów przysyła jakby coś byli warci. natomiast saladyn to najlepszy gracz arabski, ale podbić go nie jest trudno. 200 lucznikow, 100 rycerzy i jakos idzie :mrgreen:
kalif - cała jego siła opiera sie na wiezyczkach obserwacyjnych - zburzysz pare z nich i koles jest załatwiony na cacy. zdecydowanie najgroźniejszym wydaje się być wilk. trzeba pogłówkować, by go rozwalić. dreszcze prawdziwej wojny mozna poczuc, gdy jest sie blisko niego a on wali trebuszami, to sie nie mozna obyc bez ciaglego naprawiania murów :D

davo - 21 Czerwiec 09, 15:13

Moim zdaniem żadni nie są lepsi tak naprawdę trudność walki zależy od naszych początkowych zasobów bo przecież armie tych przeciwników są także zależne od pieniędzy ustawionych na początku chyba że by móc sprawdzić wynik walki bez naszej ingerencji ale to też było by zależne od położenia.
thompson - 21 Czerwiec 09, 15:40

ja zawsze daje deatchmatch 20000g : 7000g bo 10k to troche dla mnie za mało. z kolei jak dałbym 40k dla siebie to przeciwnik by sie nie rozbudował...
sir Ryszard - 24 Czerwiec 09, 09:46

Ja stawiam na Ryśka i Saladyna
Lord Radek I - 16 Lipiec 09, 17:56

Myślę , że Wilk z Kalifem zrobili , by większe zamieszanie. Jeśli Kalif podpalił , by nasze budynki , a Wilk wtedy by zaatakował to było by spore zamieszanie ;]
cesarz matthew - 17 Lipiec 09, 08:14

Myśle ,że Wilk z kalifem najlepszy duet
jankes1124 - 17 Lipiec 09, 08:26

Wiadomo, ze Wilk i Kalif... Wilk przemyślane ataki, a Kalif szybkie ataki...
SuJo - 4 Sierpień 09, 09:07

Ja zagłosowałem na Wilka i kalifa ''Wilk'' Dobry zamek i niezły atak ''Kalif'' ach ten ogień :D
Lord Smerf - 4 Sierpień 09, 09:26

Wilk z Kalifem lepszy, ani Saladyn, ani Rysiek nie zdobędzie zamku Kalifa czy Wilka(chyba, że są bardzo blisko, Salek i Rysiek atakują mangonelami od pierwszych minut gry), natomiast Kalif z Wilkiem mogą zabić chociaż Ryszarda Lwie Serce.
jankes1124 - 4 Sierpień 09, 09:29

Lord Smerf napisał/a:
natomiast Kalif z Wilkiem mogą zabić chociaż Ryszarda Lwie Serce.


Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi... Rychu atakuje mangonelą od początku gry praktycznie... To samo jest też z Wilkiem... Więc o co chodzi?!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group