StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Crusader, Warchest i Extreme - [porównanie] Nizar vs Emir

ponceriusz - 14 Maj 09, 17:33

mam pyt. czy nizar atakuje? bo ja nie zauważyłem(taki atak z machinami, a nie tylko żeby niszczył budynki asasynami)
Piotrek - 15 Maj 09, 09:18

tak nizar atakuje assasynami ;-) a machinami nie
Samir - 15 Maj 09, 13:45

Nizar zdecydowanie jest przykładem prawdziwego partyzanta. Gród prezentuje się ślicznie również jak ilość łuczników na basztach. Preferuje gospodarcze nękanie wroga.
Moim zdaniem lepszy jest Emir. Dlaczego?
- gospodarka porównywalna do Nazira
- częste mocne ataki
- pomoc jako sojusznik
- całkiem ciekawa obrona

kaiba - 1 Styczeń 10, 21:10

Ja uważam że lepszy jest Nizar ponieważ jego ataki zaskakują przeciwnika a jego obrona może się długo trzymać

Joł Ziomy

qba124 - 2 Styczeń 10, 13:52

Ale nizar nie robi mangonell, więc mozna go naparzac katapultami i trebkami a on może najwyżej posłać kilku łuczników, to samo z podpaleniem mu ''zamku'' balistami ogniowymi i niewolikami gdy nie zdąży otoczyć sobie siedziby. :) To ode mnie. A jeśli chodzi o emira to ma taką sobie obrone ale lepszą od Nizara. Co do ataku to jestem za Emirem ponieważ:Duuuuuuuuuuużo zbrojnych, HA, no i SPRZĘT OBLĘŻNICZY. Nazir atakuje assasynami, fajnie choć dość nudno. Owszem potrafi zaskoczyć ale tak czy inaczej jest taki sobie....
Fryzjer - 10 Styczeń 10, 19:30

To coś, co robi Nizar, nie można nazwać zamkiem.
Głos na Emira za dobrego deffa.

Lordzik - 11 Styczeń 10, 14:29

Nizar Cichy
Emir Omar
dla mnie nizar jest troche gorszy

intel005 - 12 Styczeń 10, 15:41

Lordzik napisał/a:
Nizar Cichy
Emir Omar
dla mnie nizar jest troche gorszy


Napisz dlaczego.

Żeby nie było spamu:
Emir:
+Dobra obrona
+Dobry atak
+Atakuje konnymi łucznikami
-Używa tylko jednostek arabskich
-Ogólnie jest słabym przeciwnikiem (Można go porównać do Wieprza)

Nizar:
+Dobra obrona
+Ataki mogą zdenerwować ==> Pomimo, że tylko assasyni
+/-Ogólnie jest średnim przeciwnikiem (Można go porównać do Szeryfa... może trochę gorszy)
-Kiepski zamek... może bardziej wyspa

Według mnie lepszy jest Nizar, chociaż są na tym samym poziomie.

davis140 - 13 Styczeń 10, 16:07

moim zdaniem ataki nizara mogą wnerwić tylko jeśli nie ma się wykopanej fosy, bądź znajduje się na wzgórzu (przykład: misja 60 Cud) Jeśli ma się oblany zamek nie ma się czym martwić
Krzysztof III - 20 Styczeń 10, 11:58

Jestem nowy,ale "MI" się wydaje,że Emir Jest Lepszy dość szybko rozmnaża majątek,armie oraz ma bardzo dobrą gospodarkę ;-)
jackson123 - 13 Styczeń 12, 12:12

Dla mnie jest lepszy Nizar bo jak się rozbuduje to trudno go zabić.
Elmo - 7 Czerwiec 12, 13:02

W zasadzie trudno powiedzieć coś na temat obrony Nizara, moim zdaniem nikt nikogo by nie zabił , bo są praktycznie na tym samym poziomie .

jackson123- każdego przeciwnika idzie szybko zabić, trzeba znać po prostu jego słabe strony :p


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group