StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Crusader, Warchest i Extreme - [porównanie] Kto lepszy Fryderyk czy Lwie Serce

ponceriusz - 1 Lipiec 09, 14:42

Ale jeśli na mapie jest wszystko, jest zrównoważona i są daleko od siebie, to jest jakiś prawie niepodważalny dowód, na to kto jest lepszy.
jankes1124 - 1 Lipiec 09, 20:10

Możliwe, ze tak... Sprawdził to ktoś? Ale ich ataki i tak są słabe... Moze zależy to tylko od tego kto pierwszy zaatakuje? Sam nie wiem.
Lord Smerf - 1 Lipiec 09, 21:10

jankes1124 napisał/a:
Możliwe, ze tak... Sprawdził to ktoś? Ale ich ataki i tak są słabe... Moze zależy to tylko od tego kto pierwszy zaatakuje? Sam nie wiem.


Moim zdaniem masz rację, Ryszard atakuje od początku i nie da Fryderykowi czasu na rozbudowę. Fryderyk zginie pierwszy.

Kamil - 1 Lipiec 09, 21:40

Ja sprawdze dzisiaj :) Jezeli na początku Rysiek przyciśnie fryderyka to wygra ;]
Lord Radek I - 16 Lipiec 09, 17:52

Fryderyk ma trochę lepsza obrone , bo używa kuszników i lepiej buduje zamek , ale za to ma słabszy atak. Ryszard dużo lepiej prowadzi oblężenie ;]
cesarz matthew - 16 Lipiec 09, 21:09

Wiadomo ,że Rysio. Atak jeden z lepszych, a fryderyk atakuje zbrojnymi troche kuszników i łuczników,ale nie od kopie fosy tak łatwo bo lucznikami to... Rysio ma dużo rodzaji jednostek,ale w obronie jest słaby nie ma fosy,nie ma kuszników,ale ma inżyierów z wrzącym olejem

Sprawdzałem postawiłem Ryśka a obok fryderyka to po poł h to z fryderyka ruiny zostały....

Fryzjer - 27 Styczeń 10, 09:58

Moim zdaniem zwycięży Ryszard. Zdecydowanie lepiej atakuje od swojego niemieckiego przeciwnika. I chociaż jego obrona budzi zastrzeżenia, to wg mnie wygra z cesarzem Fryderykiem.
tusilos - 27 Styczeń 10, 14:10

Fryderyk to proste jest jak drucik.
marczewek - 4 Luty 10, 14:53

chyba jednak Rysio,
ale to też zależy od mapy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group