StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Edytor map - SCMK mapy

Szeryf99 - 1 Maj 09, 23:14
Temat postu: SCMK mapy
W tym temacie studio Stronghold Crusader Mapy Kampanie
będzie publikować swoje mapy mapa SCMK multiplayer:



http://www.speedyshare.com/311113894.html

jankes1124 - 1 Maj 09, 23:17

Jako uczestnik wstawiam także mapę:


http://www.speedyshare.com/294793692.html


Podkreślam iż jest to swego rodzaju inwazja!

HolyKing - 2 Maj 09, 08:01

całkowite złamanie regulaminu.

brak miniaturki, opisu itp...

poprawcie sobie bo po co mają wam modki usunąć

jankes1124 - 2 Maj 09, 09:59

HolyKing napisał/a:
całkowite złamanie regulaminu.

brak miniaturki, opisu itp...

poprawcie sobie bo po co mają wam modki usunąć



Bordinio napisał/a:
1. Napisz trochę informacji o własnoręcznie zrobionej mapce. [tj. co np. robimy, do której gry jest]

2. Obowiązkowo trzeba zamieszczać miniaturki podglądowe. [Tak samo jak z kupowaniem. Nikt nie kupuje w ciemno]

3. Mapy powinny być dobrze zrobione, a nie na odwal się. Nie chodzi tu przecież o nabijanie postów, a o waszą ciężką pracę, za którą zostaniecie pochwaleni :)

4. Kategorycznie zabrania się kopiowania lub przypisywania sobie nieswoich map. [Warn bez ostrzeżenia]



Regulamin zamieszczania prac może ulec zmianie. Ostatnia akutalizacja: 29.04.2009
- Bordinio


To dotyczy się pobieralni, a my umieściliśmy to w edytorze. Tak więc jeśli dostanę warna to nie wiem za co...

speeder11 - 2 Maj 09, 11:45

Szeryf, daj linka do sciagniecia...
Driller - 2 Maj 09, 11:56

Szeryf, nie ściągnąłem tej twojej mapki jeszcze, ale już widać po miniaturce że musisz ją poprawić ;) Ta woda jest źle ustawiona, i gracze mają nierówne tereny. Tak samo wydaję mi się (ale mogę się mylić), że zieleń jest nierówno podzielona. I trochę za daleko siedziby są od rogów, może być problem z budowaniem muru czasami.
Szeryf99 - 2 Maj 09, 13:01

Speder11 link do ściągnięcia masz pod screnem xd :-D .
Siwy - 2 Maj 09, 15:12

Pod screenem jest link do speedshare.com, a nie do mapy, którą tam wrzuciłeś...
HolyKing - 2 Maj 09, 18:16

jankes1124 napisał/a:
HolyKing napisał/a:
całkowite złamanie regulaminu.

brak miniaturki, opisu itp...

poprawcie sobie bo po co mają wam modki usunąć



Bordinio napisał/a:
1. Napisz trochę informacji o własnoręcznie zrobionej mapce. [tj. co np. robimy, do której gry jest]

2. Obowiązkowo trzeba zamieszczać miniaturki podglądowe. [Tak samo jak z kupowaniem. Nikt nie kupuje w ciemno]

3. Mapy powinny być dobrze zrobione, a nie na odwal się. Nie chodzi tu przecież o nabijanie postów, a o waszą ciężką pracę, za którą zostaniecie pochwaleni :)

4. Kategorycznie zabrania się kopiowania lub przypisywania sobie nieswoich map. [Warn bez ostrzeżenia]



Regulamin zamieszczania prac może ulec zmianie. Ostatnia akutalizacja: 29.04.2009
- Bordinio


To dotyczy się pobieralni, a my umieściliśmy to w edytorze. Tak więc jeśli dostanę warna to nie wiem za co...


racja racja moj błąd sorry:)

sciagnalem mapke zaraz zagram na niej i zedytuje posta

Szeryf99 - 2 Maj 09, 19:31

Poprawiłem linka teraz ściągnijcie.
Kokoju - 3 Maj 09, 19:23

Jednak radziłbym z lekka popracować nad mapką. Jankes, lepiej skasuj częśćwydm obok jednego z graczy i daj mu trochę zieleni.
CO do mapki nr 1, to mapa przypomina mi rysunek techniczny, ale jeden ma bliżej żelazo, drugi dalej. Raadziłbym poprawić

speeder11 - 3 Maj 09, 19:26

Kokoju, bo to mapka do multi ;)

Szeryf, popraw to, najlepiej licząc pola ;p

jankes1124 - 3 Maj 09, 20:25

Kokoju napisał/a:
Jankes, lepiej skasuj częśćwydm obok jednego z graczy i daj mu trochę zieleni.



W poście napisałem iż jest to inwazja! Czytajcie do końca. Tu nie tylko będą zamieszczane mapy do multi.

Kokoju - 3 Maj 09, 21:51

Aha, sorka, patrzyłem tylko na miniaturki i mi sie ruiny mylnjęły z siedzibą. Mimo wszystko te wielkie wdmy nienaturalnie wyglądają.
jankes1124 - 4 Maj 09, 10:04

Wybacz, ale nie zgodzę się z Tobą... Na pustyni jest takich wydm pełno, czy to małych czy dużych. Utworzone przez wiatry (niekiedy przez setki lat).

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group