StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold 2 - Posiadłości

Bordinio - 25 Kwiecień 09, 17:28
Temat postu: Posiadłości
Otóż mam pytanie odnośnie rozkazywania własnym posiadłościom. Z tego co zauważyłem, zamek w trybie gospodarczym sam wysyła zapasy. Jak można poprosić o jednostki lub wydać rozkaz ataku na coś zamkowi nastawionemu agresywnie.
speeder11 - 25 Kwiecień 09, 19:24

w posiadłościach nie można woja robić...
Bordinio - 25 Kwiecień 09, 23:02

No ja wiem, ale jeżeli posiadam drugi zamek jako posiadłość i wybiorę tryb agresywny to AI tworzy wojo i siedzi w swoim zamku. Jest to równoznaczne z trybem obronnym ;/
Maciek - 26 Kwiecień 09, 18:40

Ach chodzi ci o swoją mapę. Trzeba było tak odrazu. Robisz mapę, dzielisz ją na te terytoria, i na jednym budujesz (koniecznie) zamek z koszarami, zbrojowniom i jakimiś narzedziami do robienia broni. stawiasz flagę posiadłości stawiasz siedzibę, w menu dajesz że to twoje, a podczas gry klikasz na jakiś budynek i tam wyskakują trzy obrazki dajesz ten ostatni i idą na wroga:).
Bordinio - 26 Kwiecień 09, 19:45

No dobra, ale czy mam wpływ na co lub na kogo zaatakują te jednostki ? Głównie chodzi mi właśnie o to, czy można rozkazać takiej posiadłości atak na szczególnego wroga lub np. grupę jednostek.
Maciek - 26 Kwiecień 09, 20:10

Niestety tak się nie da. Jak zrobisz tak jak ja ci doradzałęm i klikniesz to ostatnie to będzie posiadłość sama wybierać kogo ma atakować. ale to nie jest ostani sposób... Poczytaj sobie zagraniczne fora np. Stronghold Kings albo jakieś inne polskie to może się dowiesz jak tak zrobić. Na każde pytanie zawsze jest odpowiedź tylko trzeba ją znać ^ ^.
Bordinio - 27 Kwiecień 09, 16:17

No cóż, dzięki za odpowiedzi [ Jak znajdę jakieś rozwiązanie to oczywiście ją wkleję] Na razie temat zamykam.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group