StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Crusader, Warchest i Extreme Multiplayer - Program [MP] http://www.gameranger.com/

Zurek - 23 Czerwiec 11, 13:04

Mam maly problem. Zainstalowalem gamerangera, wylaczylem firewall, antywira ale nadal wyskakuje mi komunikat, ze blokowane jest polaczenie miedzy routerem a moim kompem, przez co nie moge dolaczyc do zadnej gry.

Mam neostrade i liveboxa. Stad moje pytanie, jakie porty musze odblokować zeby móc tworzyć i dołączać do gier? Ten sam problem mialem z gra warcraft 3, ale znalazlem w googlach port, który trzeba odblokowac i hula. Natomiast do crusadera nie moge znalezc, wiec pytam na forum.

Soruss - 27 Luty 14, 13:41

Mam mały problem pobrałem gamerangera i zacząłem się tworzyc konto i nie przyszła wiadomośc na skrzynkę pocztową. Jak ktoś wie jak temu zaradzic to bardzo proszę o pomoc.
Maciek - 28 Luty 14, 07:57

Spróbuj założyć maila w innej domenie, bo do niektórych po prostu nie przychodzi ( m. in. do użytkowników Interii ). Możliwe jest też, że mail siedzi u Ciebie w spamie.
DevaGod - 23 Czerwiec 15, 15:49

Witam

Kiedyś z lubością grałem w SHC, chciałem się dowiedzieć czy istnieją w dalszym ciągu klany PL/ZAG w tą grę, i czy istnieje jakakolwiek scena shc zarówno w Polsce jak i na świecie?

CebulakV1 - 13 Luty 16, 00:34

Odświeżam Ef Pińć.Czy są jeszcze jakies klany ,jak ogólnie wygląda sytuacja ?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group