StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Crusader, Warchest i Extreme Multiplayer - Program [MP] http://www.gameranger.com/

HolyKing - 22 Kwiecień 09, 11:13
Temat postu: Program [MP] http://www.gameranger.com/
Kod:
http://www.gameranger.com/


Program oferujący grę przez internet w Gry takiej jak AoE II, SHC itp
Alternatywa dla Hamachi, wielu graczy już z tego korzysta

Przykleiłem, proszę jednak dbać o wygląd posta. Zmieniłem lekko nazwę tematu, aby ktoś kto będzie chciał go przeczytać mógł bez problemu w niego wejść. [Zamiast iść na stronę przez url ;) ]
- Bordinio

thx bordinio poprawiłem - HK

jacekJI - 22 Kwiecień 09, 14:10

Program genialny!! ;-) wielkie dzięki za info, po maturkach będzie jak znalazł go gsa nie wiadomo czego nie działa u mnie :-(
DonKamillo - 22 Kwiecień 09, 17:39

Ale co nie działa ? Jak masz jakiś konkretny problem to zapytaj w odpowiednim temacie. Na GSA aktualnie nie działa lobby ale grać można.
HolyKing - 23 Kwiecień 09, 15:04

zapraszam zapraszam zdecydowanie wiecej osob niz na gsa tutaj gra 8-10 roomw non stop

HK, proszę Cię ;) .
- Warlike

D-star - 26 Kwiecień 09, 10:36

Super program, HK wielkie dzięki za odkrycie ;) Mam jednak pytanie, zdecydowanie najwięcej graczy jest z Rosji, jednak niestety nasza angielska wersja gry nie połączy się z ich rosyjską. I pytanie, dlaczego tak jest?
speeder11 - 26 Kwiecień 09, 11:14

I don't know ;)

Gram z wieloma graczami z rosji, między innymi z G$W=- Pahyl'ą, i jakoś idzie ;) Ale on ma chyba angielską wersję... chciałem grać z innym gościem z rosji, to nie poszło ;p Ja mam polską wersje.

DonKamillo - 26 Kwiecień 09, 20:10

D-star napisał/a:
Super program, HK wielkie dzięki za odkrycie ;) Mam jednak pytanie, zdecydowanie najwięcej graczy jest z Rosji, jednak niestety nasza angielska wersja gry nie połączy się z ich rosyjską. I pytanie, dlaczego tak jest?


Prawdopodobnie dlatego że oni mają inną czcionkę w grze i to wywala jakieś błędy przy łączeniu...

T-Rex - 26 Kwiecień 09, 22:15

Program jest super ! :-)

Może wreszcie się każdy z każdym połączy.

speeder11 - 27 Kwiecień 09, 14:52

dokładnie, nie potrzeba zewnętrznego IP !!!
Driller - 27 Kwiecień 09, 16:29

A to może zainstaluję go sobie skoro taki super jest :) A ile osób tam siedzi? Tak jak HK pisał?
speeder11 - 27 Kwiecień 09, 17:14

Przynajmniej 4-5 roomów grających jest zawsze. Najlepiej zakładać własne roomy, zawsze ktoś przyjdzie ;) Szkoda, że jest tu dużo noobów, nawet nie raszujących. Ale spotyka się też jakiegoś GoC'a, albo innych ;) Dużo ruskich jest też, niektórzy bardzo dobrzy.
jacekJI - 27 Kwiecień 09, 19:51

parę razy grałem i tylko raz trafiłem na takiego noba a tak to grałem w nocy to goście dobrze grali. :mrgreen:
HolyKing - 29 Kwiecień 09, 16:29

nie grajcie z gocami bo to boty sa xD
speeder11 - 29 Kwiecień 09, 19:06

Czego? ^^
T-Rex - 29 Kwiecień 09, 22:06

Tylko zamieszanie z tymi rosyjskimi graczami - jest ich trochę i nie rozumiem dlaczego nie chcą dołączyć do reszty świata i zainstalować sobie angielskiej wersji...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group