StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Offtopic - Sposoby na ściage:P

Huangdi - 30 Czerwiec 09, 16:52

Kiedy nauczyciel rozdaje karty na sprawdzianie jest chwilunia na rozwiązanie przy użyciu "pomocy naukowych" kilku zadań zamkniętych lub co w moim przypadku jest częstsze pomoc koledze z ławki... :-)
Prescot - 26 Sierpień 09, 18:08

Ja zawsze pod kartką od sprawdzianu/kartkówki trzymam ściągę i sobie ją tylko wysuwam

Jak miałem dłuższe włosy to nagrywałem cały sprawdzian w ivonie (głos agata) i to był najlepszy sposób jaki mogłem użyć.

Acrobot - 28 Sierpień 09, 15:25

Ja używam długopisu ze światełkiem UV. Chyba każdy wie jak to działa :)
jankes1124 - 30 Sierpień 09, 20:11

Acrobot napisał/a:
Ja używam długopisu ze światełkiem UV.


Bardzo dobra ściąga, a raczej przyrząd:D Musiałbym go wypróbować.... Zaczyna się rok szkolny więc może się przydać...

MaxMacior - 24 Październik 09, 18:36

Mi z polskiego nawet najlepsza ściąga mi nie pomoże, dlaczego? Pismo, Mnie to wnerwia. Raz już na lekcji miałem palnąć "Mój ojciec miał takie pismo a skończył studia z wyróżnieniem". I jak tu u takiej dostać 5.
Piotrek - 26 Grudzień 09, 15:59

Jam ma chyba bardzo popularną sciąge ale ich nie robię xD.
Zeszycik rozłożony w tornistrze i masz 5 :) .
Albo można po prostu na ręce napisać xD.

Fryzjer - 15 Styczeń 10, 21:42

Oj, różnych się sposobów próbowało xD.
Najbardziej jednak ciekawym było chyba coś takiego: piszesz sobie ściągę, a następnie przyklejasz taśmą do nogi. Ubierasz dżinsy, a na teście połóż nogę na nogę, odsłoń swój goleń i... czytaj :D .

Trndjava - 8 Marzec 12, 21:53

najlepszym sposobem jest przyklejenie ściągi do pleców kolegi, który siedzi przed tobą
Elmo - 29 Marzec 12, 16:56

Trndjava napisał/a:
najlepszym sposobem jest przyklejenie ściągi do pleców kolegi, który siedzi przed tobą


To chyba tylko w wypadkach, gdy siedzi się na końcu.

Oprócz tego polecam metodę zawijania karteczki w rulonik , i do długopisu.

nRg|Vani - 30 Maj 12, 10:13

napisać ściąge na kartkę bez krate, linijek itp, czystą, i obkleić ją dokładnie taśmą, a potem na ławkę, nie widać jej ;)
TwierdzaBoss - 29 Lipiec 12, 16:15

Czas odkopać temat bo tuż tuż rok szkolny!
Siwy - 29 Lipiec 12, 17:31

Nie wywołuj wilka z lasu ;].
TwierdzaBoss - 29 Lipiec 12, 17:36

Noo...mi i kilku innym osobom na forum się to przyda
PS.mam nadzieje że moja nauczycielka nie ma tutaj konta!

Maciek - 7 Sierpień 12, 15:48

Ja np. sobie na małych karteczkach zapisywałem, i przyklejałem na wewnętrzną stronę koszulki. Na sprawdzianie odwijałem kawałek koszulki i tyle :P . Babka się nigdy nie połapała...
Banshee - 2 Wrzesień 16, 20:35

Jedyny sposób jaki używam i w którym jestem w miare pewny siebie to długopis z otworem. Jak na razie nigdy mnie nie złapali, choć wcześniej jechałem także na standardowych ale łapy mi się całe trzęsły a to widać.

http://allegro.pl/dlugopi...2,1&bi_c=184209

Polecam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group