StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Offtopic - Sposoby na ściage:P

Nice Friend - 10 Maj 09, 11:14

Albo jest taka deska jak biurko ma i tam najlepiej otwartą kartkę mieć albo zeszyt.
sprawdza się ten sposób w 99.9%.

Marori - 16 Maj 09, 20:50

Mój sposób na ściąganie to trzymanie małe karteczki w rękawach, a inne kartki A5, A4 to pod dupskiem i cześć :mrgreen: :mrgreen:
Maciek - 17 Maj 09, 20:33

Ja mam zawsze na poszewce od mundurka przyklejone taśmą przezroczystą:P.
Sharlatan - 17 Maj 09, 21:17

Mi ostatnio wpadła w ręce kilka arkuszy folii do foliogramu. Bardzo dobrze się na niej drukuje laserówką, a na ciemnej ławce, nie widać jej nawet, gdy nauczyciel stoi zaraz obok ciebie. Aby odczytać taką ściągę wystarczy podłożyć pod nią białą kartkę papieru.
ponceriusz - 21 Maj 09, 09:31

u mnie jest spoko ;-) , na sprawdzianie mogę nawet spytac się kolegi obok.siedze w ostatniej ławce.kolega obok czasami nawet piszę ściąge na kartce i mi mówi jak i co. trochę mało się to przydaję, bo wiem prawie wszystko lepiej od niego. bez obrazy... :roll:
Maciek - 24 Maj 09, 16:25

Ty Sharlatan to ty jeszcze chodzisz do szkołyXD
Kamil - 1 Czerwiec 09, 20:19

Do szkoły się chodzi nawet do 20 roku zycia :)
Nice Friend - 2 Czerwiec 09, 14:07

Kamilsoon napisał/a:
Do szkoły się chodzi nawet do 20 roku zycia :)
Niee, pani mówiła nam że do 18...
jankes1124 - 2 Czerwiec 09, 15:11

Tak, bo później jesteś pełnoletni. I co z tego jak będziesz miał wykształcenie podstawowe...
Siwy - 2 Czerwiec 09, 19:53

No trudno, żeby gościu co kiblował poszedł na studia, zdobył czy co tam magistra, a potem wybronił doktorat xD

Co do tematu. Ja nie ściągam, bo nie mam po co. Nie ma duzo nauki jak dla mnie, a zresztą sporo z lekcji zapamiętuję :) Zobaczymy jak to będzie w gimnazjum xD

Marori - 3 Czerwiec 09, 16:03

Siwy napisał/a:
No trudno, żeby gościu co kiblował poszedł na studia, zdobył czy co tam magistra, a potem wybronił doktorat xD


A żebyś się nie dziwił ;) .

thompson - 3 Czerwiec 09, 16:16

no właśnie zaczekaj aż bedziesz miał spiralizacje chromosomów, reakcje estryfikacji albo skład chemiczny transkryptazy :D
All Filippo - 30 Czerwiec 09, 07:40

Ja jako jedyny noszę piórnik do szkoły a pani nauczyciel nawet mi go nigdy nie sprawdza. Najfajniej to się ściąga na geografii z map na telefonie. ^.
jankes1124 - 30 Czerwiec 09, 07:59

Z telefonem to tak:

Robiłem zdjęcie tego co będę ściągał i później tylko czytałem to z telefonu... Easy

thompson - 30 Czerwiec 09, 13:21

u mnie na infie jak piszemy sprawdzian w Notatniku to wcześniej na lekcji pisze gotowy dokument i po prostu otwieram go jak jest sprawdzian :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group