StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Hobby i zainteresowania - Ulubieni sportowcy

Nice Friend - 11 Kwiecień 09, 10:05
Temat postu: Ulubieni sportowcy
Jacy są wasi sportowcy ulubieni?
Moimi ulubionymi to Adam Małysz i Otylia Jędrzejczak.

cesarz matthew - 11 Kwiecień 09, 10:47

Robert Kubica
Przemas lr - 11 Kwiecień 09, 12:44

Robert Kubica i Kuba Błaszczykowski
Dzyl - 11 Kwiecień 09, 20:17

Robert Kubica,Adam Małysz,Artur Boruc.
Siwy - 14 Kwiecień 09, 19:48

Mariusz Wlazły i Boruc :D Miły przyjacielu znajdź se jakiś inny avatar bo mi sie mylisz ze speederem11... Zwykłem patrzeć na avki, a nie napisy xD
DonKamillo - 14 Kwiecień 09, 21:11

Kilku jest "ciekawych" sportowców... Jedni z moich ulubionych (za charakter) to Tomek Hajto albo Raul z Realu..
speeder11 - 5 Maj 09, 19:40

Dawniej Ronaldo (nie Cristiano, chodzi mi o Brazylijczyka ;p ), teraz zapewne Leonel Messi (nie wiem, nie lubie Barcelony, ale ten zawodnik do cudo). Nie wiem dlaczego wszyscy tak lubią Cristiano Ronaldo, to jest zwykły cwaniak, a do tego jeszcze nie ma formy. Bądź, co bądź Messi jest teraz najlepszy na świecie.

Edit: No i jeszcze roben

Fryzjer - 29 Styczeń 10, 21:37

Mój ulubiony sportowiec to Adam Małysz. Nasz Król Skoczni jest teraz brutalnie obsmarowywany przez wrednych dziennikarzy i ludzi. Ale zrobił on tak dużo, że ma prawo już nie osiągać tyle, co kiedyś. Co nie oznacza, że jeszcze czegoś nie wygra: ostatnio mu forma podskoczyła, może wreszcie zdobędzie wymarzone olimpijskie złoto :) .

Poza tym lubię Justynę Kowalczyk, ponieważ pochodzi ona z tej samej wsi, z której moja babcia :p . Jej sukcesy są równie wielkie jak Małysza, a z jakiegoś powodu TVP w ogóle nie pokazuje jej zmagań.

No a poza tym to jeszcze Tomasz Sikora i Anna Rogowska. I - obowiązkowo - Marcin Gortat :D .

kolesgit - 30 Styczeń 10, 21:07

Temat niby z maja, ale można go ożywić :P Moi ulubieńcy to w szczególności brazylijski piłkarz Adriano a reszta to Christian Vieri, Allen Iverson i Juan Sebastian Veron.
ponceriusz - 4 Luty 10, 16:34

Hmm... Sergio Aguero, Eduardo da Silva, Fabregas i Arszavin .
Kamil - 12 Czerwiec 10, 23:29

Boruc , Fabregas, Kubica, van Persie,Pudzian :p
przemo53 - 13 Czerwiec 10, 14:40

Moi to Kubica, Rossi i Wlazły :-D
Marori - 16 Czerwiec 10, 17:59

Adam Małysz i Puudzian : D !

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group