StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Crusader, Warchest i Extreme - Do czego jest uzdrowiciel ? Używacie go ? Coś on daje ?

cesarz matthew - 9 Kwiecień 09, 16:27
Temat postu: Do czego jest uzdrowiciel ? Używacie go ? Coś on daje ?
Pytanie jak w temacie .

Ja nie robię uzdrowiciela, ale nie wiem do czego on jest.. do zarazy? Przecież żadnej zarazy nie ma!

jaskol95 - 9 Kwiecień 09, 16:33

mi sie wydaje ze jest on od tego, ze jak cie krowami struja to uzdrowiciel to usunie :P ale glowy nie dam, z reszta nie uzywam go ;]
cesarz matthew - 9 Kwiecień 09, 16:41

pewnie tak wielkie dzieki
jacekJI - 9 Kwiecień 09, 16:43

Oczywiście że on jest po to aby szybciej usunąć zarazę powstałą z wyrzuconych krów.
DonKamillo - 9 Kwiecień 09, 16:51

jaskol95 napisał/a:
mi sie wydaje ze jest on od tego, ze jak cie krowami struja to uzdrowiciel to usunie :P ale glowy nie dam, z reszta nie uzywam go ;]


Właśnie po to.

cesarz matthew - 9 Kwiecień 09, 17:09

to ok to wiem do czego dzieki
Dzyl - 9 Kwiecień 09, 19:20

Ja czasem go używam.Może być nawet przydatny gdy cię obrzucają krowami xD
Driller - 9 Kwiecień 09, 19:48

Na multi rzadko kiedy się używa farm z krowami, więc i uzdrowiciel jest niepotrzebny :) A w singlu to mi się nie chce w to bawić, tylko kilka botów strzela krowami :P
DonKamillo - 9 Kwiecień 09, 23:51

Driller napisał/a:
Na multi rzadko kiedy się używa farm z krowami, więc i uzdrowiciel jest niepotrzebny :) A w singlu to mi się nie chce w to bawić, tylko kilka botów strzela krowami :P


Pograsz dłużej to przekonasz się że krowy to ważny element gry w multi. Jeśli w zasadach gry krowy są "włączone" to często się ich używa. Przykład: 2-3 krowy wycelowane w środek grupy armii przeciwnika powodują konieczność przesunięcia całej grupy i ucieczki od zarazy bo w przeciwnym razie odnosi się duże straty. A to z kolei wprowadza chaos u osoby zaatakowanej i daje możliwość zaskoczenia...

jaskol95 - 10 Kwiecień 09, 08:12

DonKamillo napisał/a:
Driller napisał/a:
Na multi rzadko kiedy się używa farm z krowami, więc i uzdrowiciel jest niepotrzebny :) A w singlu to mi się nie chce w to bawić, tylko kilka botów strzela krowami :P


Pograsz dłużej to przekonasz się że krowy to ważny element gry w multi. Jeśli w zasadach gry krowy są "włączone" to często się ich używa. Przykład: 2-3 krowy wycelowane w środek grupy armii przeciwnika powodują konieczność przesunięcia całej grupy i ucieczki od zarazy bo w przeciwnym razie odnosi się duże straty. A to z kolei wprowadza chaos u osoby zaatakowanej i daje możliwość zaskoczenia...


zgadzam sie...

w multi za czesto nie gralem, a jak juz to z kolega lub bratem, wiec doswiadczenia nie mam, ale nawet jak z nimi gram to szczególnie używam krów, kiedy atak idzie m.in miecznikami.. po wystrzeleniu kilku krow w grupę mieczników nie dadza rady uciec, a nawet jeśli to praktycznie nie żywi ;)

ale to nie zmienia faktu ze w nawet w takiej sytuacji uzdrowiciel jest nie potrzebny, bo raczej nikt nie buduje sobie uzdrowiciela na srodku mapy, a jak zbuduje przy swoim zamku to zanim dojdzie do tej zarazy to ona chyba sama zniknie xD

Nice Friend - 10 Kwiecień 09, 10:44

Ja używam jak tylko z wilkami gram a tak to nigdy.
Elite - 10 Kwiecień 09, 16:13

Wilk + kilku botow tego uzywa, z zasady stawiam 3 uzdrowicieli pod warunkiem ze mam zasoby.
DonKamillo - 10 Kwiecień 09, 19:13

jaskol95, masz racje... uzdrowiciel nie wiele daje... to po prostu taka dodatkowa opcja żeby było ciekawiej ale niezbyt praktyczna...
Elite - 10 Kwiecień 09, 19:48

Ale z tego co kumam to majac 3 uzdrowicieli mamy 60% szanse ze zaraza nie zadziala badz jej skutek (w sensie zadane obrazenia wojsku) bedzie mniejszy.
Nice Friend - 10 Kwiecień 09, 21:33
Temat postu: Re: do czego jest uzdrowiciel? Używacie go? Coś on daje?
cesarz matthew napisał/a:
pytanie jak w temacie

ja nie robie uzdrowiciela ale nie wiem do czego on jest do zarazy?przeciez zadnej zarazy nie ma!
Uzdrowiciel zmniejsza skutki zarazy w Twoim zamku. Po kliknięciu na budynek Uzdrowiciela [Apothecary] zobaczysz procent w jakim zapobiega on obrażeniom wywoływanym przez zarazę.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group