StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Hobby i zainteresowania - Ulubione anime

Kokoju - 2 Lipiec 09, 21:34

Nom, Trinity Blood jest świetne. Szkoda, ze od kilkunastu dni nie ma nowych odcinków. Serdecznie polecam :P .

Ps.
Cytat:
All Filippo
Burżuj
Pr0 oGaR

Ach, te PoKeMoNiAsTe PISmO...

All Filippo - 2 Lipiec 09, 21:39

Fakt TB jest super ale jednak jak dla mnie trochę zbyt "krwawy". Nie polecam jeśli ktoś nie lubi się bac. :)

Cytat:
Ach, te PoKeMoNiAsTe PISmO...


r0z5hYfRuY M1 70 M157RzU :) :*:* :D :3

y3śL1 y4 MóFf1ę p0|<3M0N1457yM P15m3m 70 M0Y4 51057R4 p3fFn13 zN4 5U4H1L1. ;) :*:*:* xD xP :)

Kokoju - 2 Lipiec 09, 21:56

Nom... Już w pierwszym odcinku uadnie się krew polała... W drugim też. W trzecim z lekka mniej, w następnych też krew się leje. Najfajniejsze są te odcinki z hrabią wampirów : ).
HolyKing - 2 Lipiec 09, 22:14

fate/stay night ogladaliśta?
All Filippo - 2 Lipiec 09, 22:23

Raczej nie ale jak chcecie podawajcie tytuły najlepszych anime. xd Przez wakacje napewno obejrzę wszystkie.
Kroniki - 2 Lipiec 09, 22:40

HolyKing, oglądałem xD. All, zobacz sobie na pierwszej stronie moje ulubione, wszystkie naprawdę warte uwagi.
Szeryf99 - 6 Lipiec 09, 10:40

I tak dragonball jest najlepszy to ma z 500 odcinków :shock:
po 20 lub 15 min. A te teksty animacje ach to jest to :-D .

jedikarix - 12 Maj 10, 23:05

Mało ambitne opcje są w ankiecie...
Ja głównie oglądam dramaty, horrory i romanse, jak jakiś pod rękę wpadnie :>
Widziałem już sporo serii i uważam, że najlepsze z nich to:
- Shingetsutan Tsukihime - pierwsze anime które głęboko zapadło mi w pamięci :)
- Death Note - hmmm... klasyka
- Higurashi no Naku Koro ni (Kai) - piękny i zawiły horror/dramat dla ludzi myślących. Zdecydowanie cudo :)
- Sayonara Zetsubou Sensei - Król wszelkiej komedii i parodii. Także trzeba poruszać zwojami podczas oglądania :>
- Clannad - Piękny romans / dramat. Wzruszające :roll:
- Toradora! - kolejne romansidło. Genialne :)
- Kimi ni Todoke - j/w
- Kara no Kyoukai - Seria filmów pełnometrażowych. Dramat / horror
- Fullmetal Alchemist: Brotherhood - wyróżnia się od innych anime tego gatunku m. in. ze względu na to, że nie ciągnie się tak jak Naruto lub Bleach (stare, dobre tasiemce) no i ma genialną fabułę ^^
- Umineko no Naku Koro ni - młodszy brat Higurashi. Trzyma w napięciu, lecz ma niejasne zakończenie :/

Pełna lista moich anime ------> http://www.anime-planet.com/users/jedikarix/anime

Fryzjer - 19 Maj 10, 13:38

Szczerze mówiąc, nigdy jakoś specjalnie nie przepadałem za anime. Nie wiem... Pokemony i Digimony to były chyba anime, nie? :p Te bajki pamiętam z dawnych, dobrych czasów. Pamiętam, że dość fajne było także Duel Masters - ciekawy pomysł na kreskówkę ;) .
McGregor - 22 Maj 10, 20:33

Jak byłem mały (kiedy leciało to jeszcze w TV) oglądałem Digimony, wszystkie odcinki.Teraz z tego nic nie pamiętam :P .Teraz za bardzo nie oglądam anime, chyba że czasem Happy Tree Friends.NIE POLECAM OSOBOM O SŁABYCH NERWACH! Krew się leje wiadrami ;) . I żeby nie było, że rozpowszechniam brutalne filmy! Kto nie chce niech nie szuka.Jak ktoś chcę link to na PW.
jedikarix - 26 Maj 10, 15:16

Happy Tree Friends to nie anime :> Jest to kreskówka amerykańska, a anime są tylko i wyłącznie japońskiego pochodzenia.
Kamil - 3 Sierpień 10, 01:09

A pokemon to anime ? :)

Do ankiety można by dodac Bakugan czy jak to sie tam pisze :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group