StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Hobby i zainteresowania - Ulubione anime

Przemas lr - 7 Kwiecień 09, 19:46
Temat postu: Ulubione anime
Jak w temacie. Głosujemy na swoje ulubione animę (ja wybieram X men evolution i duel masters)
Driller - 7 Kwiecień 09, 20:30

Ja tam nie oglądam anime, ale według mnie powinieneś trochę więcej ich wstawić tutaj. Z opowieści wiem, że np. Death Note, Bleach to fajne anime :P
Kroniki - 8 Kwiecień 09, 07:57

Przedstawię twoją ankietę w moim rankingu anime, a obejrzałem ich trochę ponad 100 już.
Naruto - poniżej średniej
DB - Klasyka, teraz zobaczymy, co nowego będzie, bo jest "reaktywacja" sezonu Z, tylko, że z 100 odcinków w nowej rozdzielczości i z wywalonymi filerami. Wszystko będzie się dziać tak jak w mandze. Ale klasyki się nie ocenia.
X-Men - Dno
Duel Masters - Dno Dna
Yu-Gi-Yo - patrz wyżej : P

Od razu widać Przemas, że żaden z Ciebie fan anime, a żeby wybrać jakiś film z gatunku, to trzeba trochę takich filmów obejrzeć, a nie mój ulubiony, bo jedyny. Dodam jeszcze, że to co leci na Jetix, czy innych programach polskich, to bajka, a nie anime. Ocenzurowane, wycięte i wszystko co się da zrobić. Ankiety w takim temacie w ogóle nie powinno być, bo wszystkie serie jak coś, to powinny się znaleźć, a kilku stronicowa ankieta mi nie pasuje.

Moje ulubione anime:
Romans - Clannad / Clannad ~Ąfter Story~ (idealne dzieło studia KyoAni)
Dramat - School Days (jak ktoś nie skończył 16 to nie oglądać, bo trzeba dojrzeć do tego anime)
Kryminał - Death Note (tylko do pewnego momentu, gdzieś tak w środku, dalsza część to była taka na siłę, ale i tak anime ma bdb ocenę)
Horror - Elfen Lied (nic mnie nie przestraszyło w prawdzie, ale historia przednia)
Fantasy - Shuffle (Demony, Bogowie, Ludzie. Wszystko to znajduje się w jednej szkole : ) )
Akcja - Fate/Stay Night (Jedno z moich pierwszych poważnych anime. Historia może być, postacie dobre i ten wątek miłosny. Dobrze skalibrowane anime.)
Mechy - Code Geass (wspaniała fabuła, niezła akcja i elementy strategiczne)


Notka:
Przemas, nie zakładaj tematów na siłę jak nie wiesz nawet o co chodzi, chociaż... wreszcie mogłem coś napisać na tym forum, bo ostatnio lenia mam jak nie wiem i nawet tematów nie czytam wszystkich (nie katować mnie tu!).

Przemas lr - 8 Kwiecień 09, 14:14

Kroniki napisał/a:
Przedstawię twoją ankietę w moim rankingu anime, a obejrzałem ich trochę ponad 100 już.
Naruto - poniżej średniej
DB - Klasyka, teraz zobaczymy, co nowego będzie, bo jest "reaktywacja" sezonu Z, tylko, że z 100 odcinków w nowej rozdzielczości i z wywalonymi filerami. Wszystko będzie się dziać tak jak w mandze. Ale klasyki się nie ocenia.
X-Men - Dno
Duel Masters - Dno Dna
Yu-Gi-Yo - patrz wyżej : P

Od razu widać Przemas, że żaden z Ciebie fan anime, a żeby wybrać jakiś film z gatunku, to trzeba trochę takich filmów obejrzeć, a nie mój ulubiony, bo jedyny. Dodam jeszcze, że to co leci na Jetix, czy innych programach polskich, to bajka, a nie anime. Ocenzurowane, wycięte i wszystko co się da zrobić. Ankiety w takim temacie w ogóle nie powinno być, bo wszystkie serie jak coś, to powinny się znaleźć, a kilku stronicowa ankieta mi nie pasuje.

Moje ulubione anime:
Romans - Clannad / Clannad ~Ąfter Story~ (idealne dzieło studia KyoAni)
Dramat - School Days (jak ktoś nie skończył 16 to nie oglądać, bo trzeba dojrzeć do tego anime)
Kryminał - Death Note (tylko do pewnego momentu, gdzieś tak w środku, dalsza część to była taka na siłę, ale i tak anime ma bdb ocenę)
Horror - Elfen Lied (nic mnie nie przestraszyło w prawdzie, ale historia przednia)
Fantasy - Shuffle (Demony, Bogowie, Ludzie. Wszystko to znajduje się w jednej szkole : ) )
Akcja - Fate/Stay Night (Jedno z moich pierwszych poważnych anime. Historia może być, postacie dobre i ten wątek miłosny. Dobrze skalibrowane anime.)
Mechy - Code Geass (wspaniała fabuła, niezła akcja i elementy strategiczne)


Notka:
Przemas, nie zakładaj tematów na siłę jak nie wiesz nawet o co chodzi, chociaż... wreszcie mogłem coś napisać na tym forum, bo ostatnio lenia mam jak nie wiem i nawet tematów nie czytam wszystkich (nie katować mnie tu!).


Każdy ocenia wg. swojego gustu, Tobie się podoba litera "e" a mi "s"

Tages - 8 Kwiecień 09, 14:18

jest wiele anime lepszych od tych cu tutaj są, ale wybieram dragon balla
Kroniki - 8 Kwiecień 09, 14:22

Najpierw trzeba mieć co oceniać, a jak zna się tylko 5 tytułów, w dodatku 4 z nich pewnie ocenzurowane, to nie ma mowy o konkretnym ocenianiu. Ankieta do wywalenia. Do tego typu tematów jest niepotrzebna, zbędna i błędna.
Elite - 8 Kwiecień 09, 17:36

Dobre Hentai jest moim ulubionym anime.

Tak to z tych z ankiety to DB seria Z, general dajmos, tygrysia maska, kapitan hawk:)

Nice Friend - 10 Kwiecień 09, 21:16

X men-i są super
Przemas lr - 11 Kwiecień 09, 08:55

Nice Friend napisał/a:
X men-i są super
Ta tylko szkoda, że od III serii połaczają swoje siły z Magneto..
Nice Friend - 11 Kwiecień 09, 10:02

Przemas lr napisał/a:
Nice Friend napisał/a:
X men-i są super
Ta tylko szkoda, że od III serii połaczają swoje siły z Magneto..
Też prawda
Dzyl - 11 Kwiecień 09, 20:16

Głosuję na Dragon Balla ;) Moje ulubione anime.Po prostu klasyk.DB rządi :P
Elite - 12 Kwiecień 09, 00:13

Swoja droga malo tych anime w tej ankiecie:(
Kokoju - 13 Kwiecień 09, 21:53

Kroniki napisał/a:

Duel Masters - Dno Dna


Z DM jest jak z Naruto - Dżapańskie z napisami jest świetne, ale anglicy je przerobili kipsko. Mimo to lubie se czasem obejrzeć na kreskowka.pl. W dodatku w tym angielskim "anime" są zue efekty kart :/

Czes - 14 Kwiecień 09, 00:06
Temat postu: Re: Ulubione anime
Przemas lr napisał/a:
Jak w temacie. Głosujemy na swoje ulubione animę (ja wybieram X men evolution i duel masters)


Z przykrością stwierdzam, że nie oddałbym głosu na żadne z tych anime mimo, że mam już jakieś 600GB anime (~500GB na dysku i jakieś 100GB na DVD i wiele w planach do ściągnięcia po obejrzeniu online). Anime sięga nieco głębiej niż te ochłapy co pojawiają się w dostępnej u nas telewizji.

Odbiegając od ankiety:

-Elfen Lied
-Spice & Wolf
-Haibane Ranmei
-Black Lagoon
-Hellsing
-Claymore
-Vexille
-Code Geass
-SOLA
-Shigofumi
-Death Note
-Air Master
-Angel Sanctuary
-Bakumatsu Kikansetsu Irohanihoheto
-Chrono Crusade
-Darker Than Black
-Skip Beat!
-Devil May Cry
-RahXephon
-Fate Stay Night
-Shuffle
-Full Metal Panic!
-Full Metal Alchemist
-Apple Seed
-Ride Back
-Ergo Proxy (Avatar)
-Eve no Jikan
-IGPX
-Ghost Hound
-Kaze no stigma
-Wolf's Rain

I wiele wiele innych... tak więc opcji do głosowania jest w chorobę i ciut ciut.

All Filippo - 2 Lipiec 09, 21:27

Powinieneś dodac opcję "Inne"...
Ja osobiście oglądam Bleach (love), Naruto S. oraz zacząłem Trinity Blood.
Polecam serdecznie Bleach. Po prostu oglądając to można się zatracic. Potrafiłem zatapiac się w tej krainie na długie godziny oglądając anime, grając w różne sesje forumowe, nawet marzyc. xd A teraz zacząłem czytac mangę. Naprawdę ma klimat. ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group