StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Crusader, Warchest i Extreme - brak limitu armii

elloOsama - 17 Marzec 09, 14:14
Temat postu: brak limitu armii
tak jak w temacie, chcialbym sie dowiedziec czy w zwyklym stronghold crusader mozna grac bez limitu armii.
HolyKing - 17 Marzec 09, 14:24

1024 limit
elloOsama - 17 Marzec 09, 14:57

sory ze tak odpowiem ale nie chce wiedziec ile wynosi limit tylko czy da sie go zlikwidowac
HolyKing - 17 Marzec 09, 15:15

niestety limit odgórnie nazolony i jak na razie bez ingerencji w kod się nie da;]
elloOsama - 17 Marzec 09, 15:26

a da sie wylaczyc te "moce" w extreme???? (przenioslem se mape i save'y)
davo - 17 Marzec 09, 15:49

tylko w grze multi player da się je wyłączyć
speeder11 - 17 Marzec 09, 16:24

Heh to dziwne... Jaki 1024?

W 3 misji kampani siadło mi na 500 ileś... W jednej, czy dwóch misjach mialem wlasnie na 1024, ale w innych misjach różnie to było.

Lord Smerf - 17 Marzec 09, 16:37

Limit jest ustalony chyba dla całej mapy, a nie dla jednego gracza. Gdy np. zabijam przeciwnika, mogę rekrutować więcej jednostek.
elloOsama - 17 Marzec 09, 17:29

z toba sie nie zgodze. limit nie moze byc dla calej mapy, bo ja juz mam limit a oni dalej rekrutuja.
Lord Smerf - 17 Marzec 09, 18:01

Też zauważyłem, że komputerowych przeciwników nie dotyczy limit wojsk. Prawdą jest jednak, iż po zabiciu jednego z graczy można rekrutować więcej żołnierzy.

Edit: Jeśli źle się wyraziłem, chodzi o to, że limit dla mapy dzieli się na graczy (komputerowych przeciwników to nie dotyczy).

elloOsama - 18 Marzec 09, 15:40

OK. z tym limitem dajmy sobie juz spokoj(chyba ze kogos olsni i go wylaczy). teraz mam inne pytanie zeby nie zakladac nowego tematu. te "moce" w extreme da sie wylaczyc tylko w multi. ok. czy chodzi tutaj o opcje "no rush" ?? jezeli tak to czego ona jeszcze zabrania??
Lord Smerf - 18 Marzec 09, 16:16

Opcja "no rush" (bez pośpiechu) oznacza, że wojska można tworzyć dopiero po upływie oreślonego czasu.
Aby zadać nowe pytanie, lepiej poszukaj odpowiedzi na forum, a w razie czego załóż nowy temat.

elloOsama - 18 Marzec 09, 19:21

ok. temat do zamkniecia
Power75 - 25 Marzec 09, 17:47

HolyKing napisał/a:
1024 limit



Heh ;p
http://img244.imageshack....mage=rekord.jpg
http://img244.imageshack....age=rekord2.jpg

Lord Smerf - 25 Marzec 09, 18:36

Nie wiem, skąd liczba 1024, lecz i tak są sposoby, które pozwalają na częściowe ominięcie limitu. Można zatrzymać pracę zakładów, gdy jest jeden żołnierz do limitu, włączyć panel koszar/ obozu najemników/ cechu inżynierów lub kopaczy/ katedry, spauzować grę i rekrutować wojska!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group