StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Team Poland - Reformacja Team Poland

speeder11 - 4 Kwiecień 09, 19:38

korzystają, ale napewno rzadziej... dlaczego? Odpowiedź jest prosta - polska zadupie, tutaj polowa ludzi ma radiowke, tam niewiele...
Driller - 4 Kwiecień 09, 19:46

Hehe, niestety taka prawda... W takiej Anglii można mieć za 5 funtów internet 20 mega... I to jest norma u nich. U nas 20 mega tylko nieliczni mają :P
HolyKing - 12 Kwiecień 09, 20:12

Tak jak mówiłem - dziś wracam już do domku dokładnie ( przedtem byłem tylko chwilowo) ( kołó polnocy powinienem byc, troszku jazdy jest :D ) więc rano ci którzy chcą oglądnąć stronkę TP będą mogli to zrobić.

tzn dzis ją dam webmasterowi

przepraszam za opóźnienia ale cholerne swieta ;D

speeder11 - 13 Kwiecień 09, 16:56

Cholerne świeta oblokuj mnei ;p
Driller - 16 Kwiecień 09, 21:13

I jak z tą stronką? Bo coś mi się nie widzi taki klan... Na gg od dwóch dni nie odpisujesz nic, stronka powstaje już przynajmniej tydzień, ja nawet nie grałem ani razu z HolyKingiem. Więc nie widzę zbyt dużego sensu jak na razie w byciu w tym klanie, chociaż nie nazwałbym tego klanem jeszcze :P
DonKamillo - 17 Kwiecień 09, 00:04

A to HK masz jakies konkretne plany na reaktywacje klanu?
Siwy - 17 Kwiecień 09, 14:39

Strona jest już gotowa od dawna, ale HK sie nie odzywa. Do mnie nie mieć pretensji ;)
HolyKing - 17 Kwiecień 09, 16:08

nie mam servera pod strone, a powód - nie gralem z holykingiem wiec nie ma klanu jest smieszny. tak kamillo mam pomysl napisz na gg
Driller - 17 Kwiecień 09, 16:39

Tu nie chodzi mi o to 'nie grałem z holykingiem wiec nie ma klanu', ale o jakiekolwiek działania. Już minął miesiąc, odkąd zdecydowałeś się reaktywować, czy stworzyć ten klan. I myślę, że przez tyle czasu powinieneś już coś konkretnego zrobić. Jeśli naprawdę masz zawalone życie szkoła, czy innymi sprawami, to przepraszam. A jeśli nie, to zacznij działać ;)
HolyKing - 17 Kwiecień 09, 16:41

spoko driller, ciebie akurat lubie i jestes git wiec moge ci wyjasnic wszystko.
wstaje 6 rano jade do szkoly wracam o 15 na 16 ide na trening po treningu jade do dziewczyny.
i w przerwach miedzy tym wszytkim odwiedzam gsa, forum, ale ciezko znalesc czas na gre, chyba ze np jestem na pc w nocy.

robie co moge i naprawde w jakim tempie moge;)

DonKamillo - 17 Kwiecień 09, 16:44

HK pisałem jak mnie odblokujesz na gg to moze pogadamy ale tak to nie da rady chyba... lol
A to moze daj komus ta stronke i niech wrzuci...

Siwy - 17 Kwiecień 09, 19:22

Mam tą stronke, w końcu ją pisałem... Ale nie dostałem wiadomości gdzie ją wrzucić to spokojnie czekałem ;)
DonKamillo - 17 Kwiecień 09, 19:25

No tak, z HK czasem ciężko się skontaktować. Może jeśli HK ma poważne plany co do TP to po prostu ogarnijcie kontakt telefoniczny i się jakoś dogadajcie. Ale jak nie ma czasu na przekazanie info co do strony do klan będzie ciężko ogarnąć...
HolyKing - 17 Kwiecień 09, 23:28

DonKamillo napisał/a:
HK pisałem jak mnie odblokujesz na gg to moze pogadamy ale tak to nie da rady chyba... lol
A to moze daj komus ta stronke i niech wrzuci...


unblocknalem

515819470 dzwonic i pytac sie nie wstydzic sie

DonKamillo - 18 Kwiecień 09, 02:23

HolyKing napisał/a:

wstaje 6 rano jade do szkoly wracam o 15 na 16 ide na trening po treningu jade do dziewczyny.


Szkoła: ważna
Trening: jeszcze ważniejszy
Dziewczyna: ...

Czyli olej dziewczynę od czasu do czasu przynajmniej i weź się za TP... Ot taka moja skromna rada... ale zrobisz jak uważasz...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group