StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Turnieje i konkursy - [I] Turniej Crusader - zakończony

jacekJI - 16 Marzec 09, 14:16
Temat postu: [I] Turniej Crusader - zakończony
Witam,

Z tego co widzę nie ma żadnego turnieju aktualnego wiec wychodzę z propozycja rozegrania jakiegoś ;-)


Może 1v1 żeby nie musiało być wielu uczestników - wygrany przechodzi dalej.

Co na to administracja?

HolyKing - 17 Marzec 09, 20:40

Jako że organizatorem ma być członek już TP, dodaje patronat Reprezentacji, a jako nagroda to moze umieszczenie w newsie na stronie TP oraz klanu C? duzo odwieczin mamy, moge coś pokombinować z umieszczeniem na ktorejs z wiekszych klanowych stron klanow zagranicznych
davo - 17 Marzec 09, 20:41

Mi pasauje
nick:Davo
gg:6871013
gram hamachi

i jestem za turniejem 1vs1

Kamil - 17 Marzec 09, 22:42

Ja jestem chętny oczywiście a co to samego turnieju to tak jak wyżej napisał davo w gre wchodzi tylko 1vs1 ..
Prescot - 19 Marzec 09, 19:34

Cytat:
Jako że organizatorem ma być członek już TP, dodaje patronat Reprezentacji, a jako nagroda to moze umieszczenie w newsie na stronie TP oraz klanu C? duzo odwieczin mamy, moge coś pokombinować z umieszczeniem na ktorejs z wiekszych klanowych stron klanow zagranicznych


No to już wiemy czy turniej dotrwa do końca.

jacekJI - 19 Marzec 09, 21:12

co masz na myśli?
karolczuk - 22 Marzec 09, 13:39

jakby sie udalo taki turniej zorganizowac to tez bylbym chetny :P
speeder11 - 23 Marzec 09, 14:47

Ehh... Przy moim turnieju było zero zainteresowania... może przy tym będzie jakieś ;)

To ja się zgłaszam ;) Ale nie lepiej podzielić na grupy? Np. 4 grupy po 4 osoby?

Jak coś to ja się zgłaszam ;)

Nick: Speeder11
GG: 7774991
Możliwość gry: Tylko i wyłącznie hamachi ;)

jacekJI - 23 Marzec 09, 15:13

Lista członków na dzień dzisiejszy:

1.JacekJI
2.speeder11
3.karolczuk
4.Kamilsoon
5.davo


jeszcze 5 osob i robimy losowanie ;-) ;-)

Zapraszam do zapisów

speeder11 - 23 Marzec 09, 15:23

Ehh... Ale przybliż zasady nieco... jakie będą, jakie mapy? Jak ma wyglądać turniej (co faza grupowa, czy co? )
jacekJI - 23 Marzec 09, 15:28

myślałem ze szczegóły ustalimy jak coś z tego będzie :mrgreen: no ale... mapa któraś z turniejowych, wygrany przechodzi dalej, można zrobić też grupy żeby było więcej grania. To juz ustalimy wspólnie ;-)
karolczuk - 23 Marzec 09, 15:31

Myśle ze 8 osób by mogło wystarczyć :P Więcej ciężko będzie znaleźć... I po prostu wygrany przechodzi dalej, tak myślę. Ale niech już Jacek zdecyduje :P
jacekJI - 23 Marzec 09, 15:34

też tak uważam, żeby ten turniej dotrwał do końca :mrgreen: może być 8. zobaczymy, zapraszajcie znajomych ;-)
Bas - 23 Marzec 09, 15:38

Dolaczam się , Nick Bas ,6938927 gg , niestety tylko hamachi.
jacekJI - 23 Marzec 09, 15:47

Lista członków na dzień dzisiejszy:

1.JacekJI
2.speeder11
3.karolczuk
4.Kamilsoon
5.davo
6.Bas
7.Magmar888
8.
[ Dodano: 2009-03-23, 16:58 ]
Czekamy aż będzie 8 zawodników. Potem zrobimy losowanie kto z kim zagra. Rozgrywki odbędą się według schematu:


Po wylosowaniu każdy zawodnik będzie miał 2-3 dni (dokładnie jeszcze ustalimy) na dogadanie się ze swoim partnerem i rozegranie walki. wszystko będzie rozpisywane na bieżąco. ;-) także czekamy na chętnych :lol:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group