StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Crusader, Warchest i Extreme - [poradnik] Temat pomocniczy

Dzyl - 27 Kwiecień 09, 19:02

Jeżeli chodzi o ankietę to tak, jestem dobrym graczem ;) Choć dawno nie grałem w twierdzę ale myślę że nie wyszedłem z wprawy :P
speeder11 - 27 Kwiecień 09, 19:19

Hmm ;) Wszyscy sądzicie, że jesteście dobrzy. Też myślałem, że jestem dobry, gdy przeszedłem kampanię dwa razy wzdłuż i wszerz (pominąłem tylko jedną misje). Gdy zacząłem grać na multiplayer zobaczyłem, że nie znam się wogóle na grze, gospodarka była beznadziejna... nie mówiąc o możliwościach militarnych. Mówię wam... zagrajcie na multi z dobrymi graczami...
Maciek - 27 Kwiecień 09, 19:41

speeder11, dawaj zagramy:). Ale na sierio nocna gra o 20-stej.
DonKamillo - 27 Kwiecień 09, 19:57

Są turnieje.. jest możliwość gry z lepszymi graczami...
Nice Friend - 27 Kwiecień 09, 20:17

Ja jestem dobry z botami ale z graczami nie wiem bo nigdy nie grałem.
jankes1124 - 27 Kwiecień 09, 21:04

Heh. Nie umiem dokonać samooceny, ale powiem tak: z botami to większych problemów nie mam. Grałem w multi i było różnie, raz przegrywałem, a raz wygrywałem.
T-Rex - 27 Kwiecień 09, 22:06

Chyba każdy myśli, że jest dobry, bo sobie z botami poradził...jak też tak myślałam, bo w końcu się wygrało...

Na multi jak się trafi na początku na bardzo dobrego gracza to mniej więcej tak, jak by trzeba było przejść 50-tą misję bez znajomości gry :-D .

P.S. Ja akurat trafiłam na Jasia i Rave, a potem na Stronga (eksperci) , którzy grali wszystko jak leci : 5 no rush, 10, 20 z 2k albo z 3k... i weź tu zakręt z gospodarką, nie mówiąc o taktyce... :-D .

Driller - 27 Kwiecień 09, 23:15

Ja jak na multi zaczynałem to miałem łatwo, bo z samymi słabszymi ode mnie grałem, więc się wygrywało. W międzyczasie czytałem jakieś poradniki, potem trafiłem na speedera, pokazał eko lepsze trochę, ale i tak nie aż takie super wtedy. Mimo to, na mnie wrażenie to zrobiło ;) A potem był, i będzie mój mistrzu xP

maciekolos napisał/a:
nocna gra o 20-stej.

Fajna nocna gra :D

DonKamillo - 28 Kwiecień 09, 11:32

Wielu ludzi myśli że dobrze gra ale wystarczy zagrać 2vs2 na HolyLorda i Bartholo i to zdanie o swoich umiejętnościach szybko się zmienia...
speeder11 - 28 Kwiecień 09, 13:14

Driller napisał/a:
potem trafiłem na speedera, pokazał eko lepsze trochę, ale i tak nie aż takie super wtedy.


Gdy zaczynałem grać, eko było 3 razy gorsze do tego co ci pokazałem, a teraz moje eko jest dwa razy lepsze od tego co ci pokazałem ;p

HolyKing - 29 Kwiecień 09, 17:13

DonKamillo napisał/a:
Wielu ludzi myśli że dobrze gra ale wystarczy zagrać 2vs2 na HolyLorda i Bartholo i to zdanie o swoich umiejętnościach szybko się zmienia...


gralem kamil przedwczoraj 1v1 z hl'em na low recu i kur** mac... 16 jednostek mu wybilem... na 2v2 event map wywalilo nas jak remis dogadalismy..

Tunio1 - 29 Kwiecień 09, 17:24

hehe, dzieki ludzie. Gram 2 lata w strongholda ale nigdy nie wpadlem na taki pomysl zeby na poczatku gry kupic wojsko za cala kase i leciec na kompa. Zawsze sie rozbudywowalem w 1 misje gralem 1,5h a moglem ja przejsc w 5 minut:)
ponceriusz - 16 Maj 09, 12:27

nie wiem co do ankiety bo mam problem z grą przez gsa(napisałem to w dziale crusader,warchest i extreme multiplayer) więc nie wiem do kogo mam się porownac. jesli chodzi o misje to teraz jak to piszę(16.05.09) to jestem na 21.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group