StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Crusader, Warchest i Extreme - Bug związany z przeciwnikami

Grzegory313 - 26 Wrzesień 16, 16:08
Temat postu: Bug związany z przeciwnikami
Witam serdecznie, nie znalazłem odpowiedzi na moje problemy, więc założyłem temat. Otóż grając w Twierdze Krzyżowiec v1.1 wszystko było jak najbardziej okej. Po instalacji wersji 1.3 niestety, podczas grania w szlak krzyżowca, ten od 51 misji, który pojawił się po instalacji patcha gra przestała mieć sens. W trakcie grania w ten szlak w każdej misji moi wrogowie po prostu się nie rozwijają, nawet jeśli mają dużo złota i przyśpieszę bardzo tempo to budują po 2 farmy, kilka jednostek i stacjonują na siedzibie nie budując nawet murów. Spotkał się ktoś z takim czymś? Reinstalacja gry i patcha nie pomogła. Gra jest oczywiście oryginalna. Proszę o pomoc, jeśli coś napisałem niejasno to chętnie nagram urywek gry, żeby wam to pokazać lub opowiem szczegółowo jak to wygląda. Pozdrawiam.
Maciek - 26 Wrzesień 16, 18:29

Masz folder aiv w katalogu z grą?
Grzegory313 - 26 Wrzesień 16, 19:05

Tak, jest folder, tylko co zauważyłem w folderze są pliki z nazwami botów, ale nie ma tu botów z wersji warchest. Co teraz? Patch się źle zainstalował?
Maciek - 27 Wrzesień 16, 08:55

To jest problem, nie wiem co się dokładnie stało z patchem i czy powinien on w ogóle posiadać pliki tych botów, w każdym razie wysłałem Ci je na PW.
Grzegory313 - 27 Wrzesień 16, 16:41

Wszystko już działa,dzięki Maćku. Temat do zamknięcia :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group