StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Legends - Stronghold Legends: Steam Edition

kapifili - 18 Sierpień 16, 14:53
Temat postu: Stronghold Legends: Steam Edition
Wczoraj opublikowany został trailer steamowej wersji gry Twierdza Legendy!
Gra ma ukazać się we wrześniu tego roku. Poprawione zostały efekty wizualne, dodano dodatkową kampanię, nowe mapy i karty kolekcjonerskie. Poza tym będziemy mogli zagrać na multi poprzez Steama. Większych zmian nie ma, a gra będzie kosztowała 20 euro.
Myślę, że lepiej by było, jakby zrobili remaster Twierdzy 2, bo chyba odświeżonej wersji "jednyki" lub pierwszego Krzyżowca się już nie doczekamy. :( Co prawda był patch HD, ale jednak przydałoby się "coś więcej" na starym silniku.

Tu macie link do trailera: https://www.youtube.com/watch?v=ViiNo5nC9j8

Kupujecie? Mnie tam nie widzi się wydawanie 85 złotych na parę usprawnień, w szczególności, że tą grę mam. ;)

Lord Smerf - 22 Sierpień 16, 00:17

W sensie, że oni chcą za to pieniądze? Przecież to jest jakiś żart, grafika nadal nie sięga do pięt Gothicowi(a właściwie to nie widzę żadnych różnic w porównaniu z tym, co było w zwykłym SHL), za co właściwie miałbym im płacić? 20 euro za nowe logo?

To jest nawet bardziej żałosne niż ich praktyka wypuszczania nowych Super Extra Ultimate paczek kart do SH Kingdoms z coraz bardziej absurdalnymi bonusami do produkcji/szybkości/siły wszystkiego, co można znaleźć w tej grze.

kapifili - 23 Sierpień 16, 14:02

Zgadzam się. Gra stara (z 2006 r., co z tego, że to remaster) a chcą za nią takich pieniędzy. To powinno kosztować max. 5 euro, w dodatku po wpisaniu cd-keya z wersji pudełkowej, gra powinna się zaktualizować.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group