StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold 2 i Legends Multiplayer - [SH2] Nowe mapy do Multiplayer

mateus8 - 16 Październik 15, 22:38
Temat postu: [SH2] Nowe mapy do Multiplayer
Witam,

pisze zapytanie ponieważ nie mogę sobie poradzić/znaleźć informacji w jednej kwestii. Grywam z drugą osobą w Stronga 2 przez internet. Lista mapek dostępnych jest mizerna. Zaczęliśmy więc szukać jakichś nowych mapek i tu się pojawia problem. Po ściągnięciu, wrzucamy je w miejsce zainstalowanej gry do folderu "Maps", lecz niestety po połączeniu się, nie ma nic nowego. Próbowaliśmy wrzucić też do folderu w Dokumentach"Maps" i też nic. Pytanie, czy da się powiększyć ilość mapek w rozgrywce multiplayer? Jeśli tak, to gdzie to wrzucić? Czy może z mapkami które ściągaliśmy jest coś nie tak / Ewentualnie proszę o jakiś dobry namiar na mapki które pójdą.

dzięki za odpowiedź


Staraj się nadawać taki tytuł wątkowi, by od razu było mniej więcej jasne, czego on dotyczy. Samo "Multiplayer - POMOC" niewiele mówi, zmieniłem zatem na konretniej brzmiący. Przeniosłem też do odpowiedniego działu (Stronghold 2 i Legends Multiplayer). S.

Lord Smerf - 19 Październik 15, 22:38

Strzelam na ślepo(i prawdopodobnie zbyt późno, ale już trudno) - możliwe, że wersja gry nie zgadza się z wersją, na której została przygotowana mapa; w każdym razie w niektórych innych grach z serii Stronghold taka niezgodność powodowała problemy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group