StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold - [problem techniczny] Problem z HD patchem-po instalacji nie

Strongholdman - 6 Październik 15, 01:01
Temat postu: [problem techniczny] Problem z HD patchem-po instalacji nie


Mam orginalną wersję z gamersgate tą starszą - nie hd. Po wgraniu oficjalnego patcha hd miałem problem, że słyszałem dźwięk a na ekranie miałem komunikat "out of range" (prawdopodobnie problem jakiś z odświeżaniem lub rozdzielczością). Dodam, że przed instalacją patcha wszystko działało w niższej rozdzielczości bez problemu. Aby powrócić do starej wersji zrobiłem reinstalkę. Gra się odpala niestety po wejściu do gry jest problem z wyświetaniem jak na obrazku. Reinstalki nie pomagają - nawet czyszczenie rejestru nie pomogło.

Jakieś rady?

[ Dodano: 6 Październik 15, 05:00 ]
Dobra poradziłem sobie. Problemu nie da się rozwiązać prosto. Stara gra już nie działa jeśli coś mieszaliśmy z rozdzielczością lub instalowaliśmy patch hd (oficjalny) i gra wykryła nam za wysoką rozdzielczość. Możliwe, że trzeba skasować też pliki z "moich dokumentów". Jednak to mi nie pomogło. Jak mi się udało? Zainstalowałem ponownie patch hd - znów miałem komunikat "out of range" ale się tym nie przejmowałem. Wyszedłem z gry. Odinstalowałem sterownik ekranu, aby monitor największą rozdzielczość widział jako 1024x768. Wtedy odpaliłem grę bez sterownika ekranu. Udało się odpalić odpaliła się w 800x600- ustawiłem w grze rozdzielczość 1024x768. Wyszedłem z gry. Dopiero potem zainstalowałem ponownie sterownik ekranu. Po zainstalowaniu gra już się odpaliła w rozdzielczości jaką wcześniej odpaliłem

Siwy - 6 Październik 15, 13:23

Zuch chłopak ! ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group