StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Crusader 2 - Proszę mam bardzo dobrą kartę ale mało fps

Mesharsky - 15 Sierpień 15, 01:46
Temat postu: Proszę mam bardzo dobrą kartę ale mało fps
Witam mój sprzęt to :

Gtx 660 ti

RAM : 8GB

Procesor : Amd phenom xII 550 processor 3.2 ghz

Moja karta wychodzi bardzo daleko za rekomendowany sprzęt

Ale w grze gdy jest misja i przesuwam ekran to są przycinki w tym momencie że obraz nie chodzi płynnie , a gdy jest już oblężnicza walka to mogę podziękować z 10 fps

Moja karta powinna uciągnąć na easy taką grę nawet battelfield 4 chodzi płynnie

Ktoś mi pomoże albo da jakąś optymilizację do tej gry bo to jest dziwne

TWIERDZA 3 NA ULTRA 60 FPS ....

Lord Smerf - 16 Sierpień 15, 01:30

Możesz zechcieć pobawić się ustawieniami karty graficznej - spróbuj ustawić w polu ,,3D Graphics Setting" w panelu Nvidii opcję ,,NVidia High Performance". Standardowo możesz pobrać najnowsze sterowniki. Firefly niegdyś bardzo chwaliło się ,,realistycznymi" zniszczeniami murów - jeśli można te efekty gdzieś wyłączyć, to być może wyeliminujesz przynajmniej część problemów.

Poza tym jednak obawiam się, że niewiele można zrobić. Optymalizacja jest raczej fatalna, a Firefly dotychczas ignorowało prośby o zainteresowanie się tym problemem ze strony graczy - nie spodziewałbym się po nich powrotu do tej kwestii.

Mesharsky - 16 Sierpień 15, 13:35

Napisalem do supportu po angielsku z racji tego ze umiem perfekcyjnie angielski moze mnie wysluchaja ;)

Szkoda z ta gra naprawde jest fajna ale optymalizacje maja ch*** za przeproszeniem

Zeby gra battelfield 4 lepiej chodzila od takiej to juz naprawde dziwne

A przypominam ze twierdza 3 gold na ultra i 0 scinek


Proszę zapoznać się z regulaminem, "za przeproszeniem" nie pozwala na pisanie wulgaryzmów.
- B.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group