StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Crusader 2 - Nie mam tej gry

Maciej88 - 11 Lipiec 15, 11:42
Temat postu: Nie mam tej gry
Mam gre TK2, ale jej nie mam na komputerze. Gdy wpisuję "stronghold crusander 2" w wyszukiwaniu na kompie, to nic nie znajduję... pomoże ktoś?


Cenimy wypowiedzi poprawne gramatycznie. Poza tym, gdy piszesz niechlujnie, jest znacznie mniejsza szansa, że ktoś odpowie i Ci pomoże. S.

DarnokOk - 11 Lipiec 15, 16:04

Proszę, ustaw przecinki w odpowiednich miejscach, albo rozbij wypowiedź na pojedyncze zdania, bo ciężko Cię zrozumieć, masz grę i jej nie masz. :)
Może tak: Co to za skrót TK2, chodzi o Stronghold Crusader 2, tak? Gra na Steam czy pudełkowa? Próbowałeś przeinstalować? I czy jak ustawiłeś wyszukiwanie na kompie, to uwzględniłeś każdą partycję (C, D itd.)? Tyle mi przychodzi do głowy, opisz dokładniej problem i używaj proszę przecinków lub/i kropek.

Maciej88 - 12 Lipiec 15, 18:24

Mam pirata .
Lord Smerf - 12 Lipiec 15, 21:19

No to obawiam się, że Ci nie pomożemy - nawet nie dlatego, że nie kupiłeś gry legalnie, ale dlatego, że każda wersja piracka rządzi się własnymi prawami i nawet ci, co mają SHC2, nie będą wiedzieli co zaproponować - poza tym, co już napisał DarnokOk, rzecz jasna. Zależnie od tego, skąd wziąłeś tego pirata, możesz próbować pytać właśnie tam.
Maciej88 - 13 Lipiec 15, 08:28

Ok dziekuje za odpowiedz :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group