StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Crusader, Warchest i Extreme - [problem z misją] 25

Driller - 30 Marzec 09, 19:32

O to mi właśnie chodziło :P Jeśli wróg nie atakuje to ta gra jest bez sensu :] Nie musisz mieć żadnej obrony, nawet muru nie potrzeba. A wróg tylko traci kasę na niczym...
jankes1124 - 30 Marzec 09, 19:43

Ehhhhhh widze że nie dojdziemy do porozumienia....
Driller - 30 Marzec 09, 19:59

Jak nie dojdziemy kiedy ja się z tobą zgadzam ;)
Acrobot - 30 Marzec 09, 21:14

jankes1124 napisał/a:
Acrobot napisał/a:
gdyby przeciwnik mi tak robił to bym mu rozwalił te domki


Ok ogrodziłeś swoją siedzibę i w momencie postawienia bramy on daje tam chatkę... Włóczników masz w zamku i nie możesz wyjść by jej rozwalić i co? Nie stosuje tego typu oszustwa ale przeznaję, że na samym początku mojej gry w Stronghold Crusader ( a było to jakieś 1,5 lat temu) robiłem tak. Ale ani mnie nie atakowano i tak nudno trochę. Więc po co grać jeśli nie chcemy się z kimś ścierać?



Jak to nie moge wyjsc> Biore piesz jednostki i rozwalam domki. I tak w kółko moge ewentualnie postawic przed bramą jednostki żeby nie dało sie dac domu albo jakis wilczy dół. Zreszta podczas budowania zamku sie nie opłaca zastawiac bo wtedy drewno sie przydaje i mi szkoda by go było a jak kompowi nie to i tak by mu sie skonczyło

jankes1124 - 30 Marzec 09, 21:23

Driller napisał/a:
Jak nie dojdziemy kiedy ja się z tobą zgadzam ;)


No to zgoda :mrgreen: ta czynnosc pochłania nam troche duzo drewna jak wspomniano wyżej... A niektórym przeciwnikom nie idzei zastawić np niekiedy Wiepszowi, ze względu na to, iż przy wejściu stawia "killing pits" (wilcze doły).


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group