StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Crusader 2 - Jednostki Krzyżowców i Arabów

Rahnen - 18 Marzec 15, 18:53
Temat postu: Jednostki Krzyżowców i Arabów
Nie macie wrażenia że jednostki Krzyżowców są ubogie w przeciwieństwie do Arabów? Np Arabowie mają dwie konne jednostki (konnych łuczników i rycerzy sasanidzkich), natomiast Krzyżowcy mają tylko templariuszy. Żeby jeszcze ich konie były przetrwalne, lecz one często giną po pierwszym ciosie przeciwnika :-P Oczywiście Krzyżowcy mają swoje auty jakim są sierżanci, kusznicy, zwiadowcy, czy templariusze (którzy po zwycięstwie z rycerzem sasanidzkim zostaje im jeszcze pół paska życia :) ). Saraceni mają wg mnie więcej ciekawszych i przydatniejszych jednostek niż Krzyżowcy :-?
Maciej88 - 15 Kwiecień 15, 13:29

dlamnie to krzyżowcy są lepsi ;-)
Erek - 15 Kwiecień 15, 20:27

Ja zawsze wolę grać krzyżowcami, korzystam tylko z konnych łuczników jeśli o Arabów chodzi :)
Rahnen - 25 Kwiecień 15, 18:47

Wg mnie dobrze by było gdyby zamiast rekrutów dali mnichów z pierwszej części :) Byliby oni przydatniejszą jednostką niewymagającą uzbrojenia. W SHC 1 są co prawda wolni i bardzo wrażliwi na strzały, ale w walce 1v1 można ich porównać z pałkarzem i pikinierem :)

W nowej wersji zauważyłem że koń nie musi już biegnąć do templariusza lecz "teleportuje się" do niego :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group