StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Crusader, Warchest i Extreme Multiplayer - [problem techniczny] Problem z uruchomieniem gry przez LAN

optymista - 10 Styczeń 15, 18:31
Temat postu: [problem techniczny] Problem z uruchomieniem gry przez LAN
Hej mam taki problem: chciałbym z bratem zagrać na jednym łączu, mamy ruter. Twierdza krzyzowiec extrem.

poradzi ktoś cos?


Przeniosłem do odpowiedniego działu. S.

Lord Smerf - 10 Styczeń 15, 19:40

Ale ten problem to opisz, czo?
optymista - 10 Styczeń 15, 20:23

no to chyba logiczne, z jednego łącza nie wiem jak się połączyć z bratek. bo mamy to samo ip. próbowaliśmy zmieniać ale zmiana tez nie pomogła
Lord Smerf - 10 Styczeń 15, 20:44

Wcale nie logiczne, zwłaszcza że w nazwie tematu piszesz o problemie z uruchomieniem gry.

Nadal nie jestem pewien, w którym miejscu zachodzą kłopoty, ale jak rozumiem, nie korzystacie z Gamerangera? Program jest łatwy w obsłudze i raczej niezbędny do gry na multi. Pobierzcie, załóżcie odpowiedni prywatny pokój do gry i dołączcie do niego - dopiero po rozpoczęciu rozgrywki w programie próbujcie się połączyć za pomocą SHC.

optymista - 11 Styczeń 15, 12:01

niestety tak już próbowałem, program wykrywa że połaczenia sa takie same a wtedy wywala jednego z nas. tylko jedna osoba może być połączona.



Lord Smerf napisał/a:
Wcale nie logiczne, zwłaszcza że w nazwie tematu piszesz o problemie z uruchomieniem gry.

Nadal nie jestem pewien, w którym miejscu zachodzą kłopoty, ale jak rozumiem, nie korzystacie z Gamerangera? Program jest łatwy w obsłudze i raczej niezbędny do gry na multi. Pobierzcie, załóżcie odpowiedni prywatny pokój do gry i dołączcie do niego - dopiero po rozpoczęciu rozgrywki w programie próbujcie się połączyć za pomocą SHC.

Szyszek - 11 Styczeń 15, 12:49

Z tego co pamiętam to w SHC są takie 3 możliwości: Połączenie internetowe TCP/IP Szeregowe coś takiego. Popróbuj różnych(jeśli tego nie robiłeś)możliwości. Może któraś zadziała.
Lord Smerf - 11 Styczeń 15, 21:26

Cóż, kiedyś grywało się też za pomocą Hamachi. Spróbujcie tego - problem IP powinno rozwiązać, ale prawie na pewno będzie trzeba wyłączyć firewalla lub poustawiać kilka wyjątków, bo windows lubi blokować ten program.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group