StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Internet i komputery - Obróbka wideo

Marori - 14 Luty 09, 18:58
Temat postu: Obróbka wideo
Witam !

Poszukuje programów do obróbki wideo, szukałem już po necie ale nic nie znalazłem dobrego. Co prawda jest duży wybór ale nie umiem sobie żadnego dopasować... Proszę Was o to byście mogli mi poradzić jaki program jest dobry do obróbki... Może być nawet dla profesjonalistów jakos sobie poradzę :-P .

PS: Windows Movie Maker odpada ;) :mrgreen: (też mam z nim problem ponieważ zawiesza się...)

HolyKing - 14 Luty 09, 19:30

Sony Vegas - naprawde good
Marori - 15 Luty 09, 10:03

Ooo thx a jaką proponujesz wersje... Najnowsza ;>?
HolyKing - 15 Luty 09, 10:25

No raczej tak, bo szczerze na wersjach tego programu się nie znam, więc to już zależy od ciebie która wersje;)
Odyn - 15 Luty 09, 14:42

Sony Vegas jest dosyć mocno zaawansowany... Jeśli nie chcesz kombinować z efektami specjalnymi typu miecze świetlne, to lepiej spróbuj z czymś bardziej przyjaznym użytkownikowi - Ulead Video Studio albo ew. Pinnacle Studio.
speeder11 - 15 Luty 09, 16:28

Sam na początku używał Ulead... Później przerzuciłem się na Sony Vegas i ten jest o niebo lepszy... Robiłem kompilacje na temat piłki nożnej... szkoda, że Sony Vegas tak dużo zajmuje...
Marori - 15 Luty 09, 17:12

Odyn mi właśnie zależy aby było dużo BA! Bardzo dużo :P efektów itp... Nawet jak jest dość zaawansowany ja się połapie ;].

PS: Wasze propozycje też są dobre :mrgreen: !

[<3<3<3] :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group