StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Turnieje i konkursy - VI Konkurs na mapę - Wyniki!

Hunter - 13 Wrzesień 14, 17:57
Temat postu: VI Konkurs na mapę - Wyniki!


Konkurs oficjalnie dobiegł końca. Oto wyniki:


Miejsce 1. Kupiec Hrupkuw z map± Minahstep Castle

Miejsce 2. Threeth z map± Aredburg

Miejsce 3. Nidor z map± Eagle Mountain

Miejsce 4. Wilk Diuk Volpe z map± Powstanie

Miejsce 5. Kapifili z map± Teraz albo nigdy!

Miejsce 6. Sir John z map± Inwazja


Gratuluję uczestnikom rywalizacji. Przy wyborze zwycięscy miałem ciężki orzech do zgryzienia, gdyż obie mapy były niesamowite. Mapa Kupca cieszyła nieco bardziej oko, natomiast Threeth stworzył bardziej zbalansowany gameplay. Jednakże zwyciężył Kupiec, dzięki bardziej pomysłowej formie rozgrywki. Poza tym, doceniam wkład każdego z uczestników którzy to stworzyli mapy na miarę swoich możliwo¶ci. Wyróżnić chciałbym Wilka, który jako nowy mapmaker stworzył naprawdę przyzwoit± mapę.

Nagrody przyznane będ± wkrótce. Pozdrawiam.

Erek - 13 Wrzesień 14, 21:28

Gratulacje! :)
Bordinio - 14 Wrzesień 14, 13:22

Gratuluję wszystkim uczestnikom, szczególnie tym nowym, którzy nie nawalili je¶li chodzi o uczestnictwo :) W żadn± mapę jeszcze nie grałem, ale - nie wiem, czy jest to dobry temat - chyba najbardziej spodobał mi się screen minimapy Nidor'a. Jeżeli za¶ chodzi o zamki, to faktycznie u Kupca i Treeth'a s± one odrobinę bardziej wyrafinowane. Minimap pozostałych uczestników nie widziałem jeszcze, ale na pewno odpalę każd± mapkę w wolnej chwili.
kapifili - 16 Wrzesień 14, 18:13

Gratuluję wygranemu i innym! W tym konkursie pokazałem, że nawet jak się napracuję (a mapę robiłem bardzo długo) to i tak stworzę słab± misję. No szkoda, następnym razem zapiszę się chyba jak juror. :D
Erek - 16 Wrzesień 14, 19:53

@Kapifili nie poddawaj się, to że wyszła Ci zła mapa, nie znaczy, że na zawsze będziesz słabym mapmaker`em. Poogl±daj mapy innych do¶wiadczonych twórców i sam rób parę w międzyczasie, poczytaj jakich¶ rad co do tworzenia map, no i jeżeli chcesz, naucz się tricków mapmakerskich. :) Pamiętaj, że trening czyni mistrza. ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group