StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Crusader 2 - Stronghold Crusader na Steam za 80 zł

Sc00rpY - 22 Lipiec 14, 19:36
Temat postu: Stronghold Crusader na Steam za 80 zł
Na Steamie można już składać zamówienia przedpremierowe , w Polsce w przeliczeniu na PLN gra kosztuje około 130 zł, ja mogę załatwić za 80 zł jako gift/prezent Steam bez żadnej blokady regionalnej, płatne zwykłym przelewem lub przez PayPal, jeżeli byłby ktoś zainteresowany ofertą proszę o podanie danych kontaktowych :)
Erek - 22 Lipiec 14, 23:31

Jakim sposobem kupujesz tą samą grę o 50 zł taniej? :D Sądzę, że wiele osób nie będzie Ci ufało i nie zdecyduje się na zakup.
Lord Smerf - 22 Lipiec 14, 23:47

Spodziewam się, że w innych rejonach(może w Rosji, kto wie) mają tańsze - widziałem już kilka ofert sprzedaży na steamie dużo taniej niż 30 euro. Zresztą pewnie dlatego założyciel tematu pisze, że bez blokady regionalnej. :)
Sc00rpY - 23 Lipiec 14, 15:42

"W Rosji" gra jest znacznie tańsza niż u nas: http://store.steampowered.com/app/232890/?cc=ru

Poza ceną nie ma żadnej różnicy między grą kupioną u nas i u ruskich, we wszystkich regionach sprzedawana jest ta sama wersja co można sprawdzić na SteamDB: http://steamdb.info/app/232890/subs/

Maciek - 23 Lipiec 14, 15:52

Jesteś pewien, że nie będziesz miał gry po rusku? xd
Sc00rpY - 23 Lipiec 14, 16:02

Wystarczy porównać odnośnik przycisku "Dodaj do koszyka" w polskiej i ruskiej wersji sklepu Steam, w obu adres jest taki sam: javascript:addToCart(2047001); co oznacza że jest to ta sama wersja gry która będzie dostępna we wszystkich językach wymienionych na stronie Steama, włącznie z polskim :->
Maciek - 23 Lipiec 14, 16:03

Kupujesz specjalną edycję, czy zwykłą?
Sc00rpY - 23 Lipiec 14, 16:12

Dla siebie biorę zwykłą, innym mogę załatwić obie
Hunter - 30 Lipiec 14, 20:23

Cóż, nawet z blokadą regionalną można sobie łatwo poradzić przy pomocy VPN ;)
DarnokOk - 30 Lipiec 14, 23:24

Hunter, trochę zbaczam z tematu, ale wolę ostrzec resztę:
Zgadza się, ale...
Było już wielu takich, którzy kupowali gry przez VPN na ruskim steamie. Działacie na własną odpowiedzialność, można mieć "szczęście" i system nic nie zauważy. Ale dużo większa szansa jest na to, iż steam wykryje, że kupiono grę za ruble, nie euro. I, że logowano się "z innej lokacji". A rezultat wiadomy... i nie jest to strata tylko tej jednej kupionej gry.

Ja wolę nie ryzykować i poczekać na przecenę. :D
Przypuszczam, że będzie jakiś upust na zimowej wyprzedaży. Choćby -10%, gdyby gra była hitem.

Siwy - 31 Lipiec 14, 00:07

-10% to chyba już jest w przedsprzedaży ;) .
Lord Smerf - 31 Lipiec 14, 00:14

Zniżki będą i to duże. Ogólnie nie polecam przedsprzedaży, bo cena szybko spadnie.
Hunter - 31 Lipiec 14, 09:52

Kupiłem chyba dwie gry "RU" na steam i nic się nie stało. Może mam trochę więcej szczęścia jak rozumu? :]
DarnokOk - 31 Lipiec 14, 20:16

No -10% dałem tak przykładowo, gdyby gra się bardzo dobrze sprzedawała, ale wątpię w to. Dokładnie tak jak mówi Lord Smerf, obecnie to strach cokolwiek kupować w dniu premiery, bo w wersji cyfrowej tanieje diabelnie szybko. A jeszcze gorzej kilka lat po premierze, w momencie wysypu tylu darmowych kluczy. :P

@Hunter Niech zgadnę, jedną grą był Dark Souls? :P Była kiedyś ogromna obniżka na rosyjskim steamie, jak dobrze mi świta, -90, -99 lub nawet -100%.
To uważaj, jeśli Ci granie w gry miłe. :)

Ode mnie koniec offtopicu. :P

Hunter - 6 Sierpień 14, 17:56

-100% to nie rozdawanie za darmo? ;p

I nie, nie był to Dark Souls.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group