StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Kingdoms - Problem

bartoloo0 - 5 Kwiecień 14, 17:22
Temat postu: Problem
Witajcie, mam problem z wejściem do gry... Przed aktualizacją wszystko było wporządku .. Teraz mam taki bład... Może ktoś wie jak to rozwiązać...
Bordinio - 5 Kwiecień 14, 19:20

Uruchamiałeś już tą grę jako administrator ?
Wedge Zdumiony - 5 Kwiecień 14, 20:18
Temat postu: Mam to samo
Mam tak samo od aktualizacji,po poprzednich tez miałem takie problemy ale po tej do teraz nie wszedłem do gry. Odinstalowywałem,instalowałem od nowa,ściągałem od nowa,szukałem wszystkiego w kompie co związane z grą i usuwałem,czyściłem komputer,wielokrotne restarty po każdej czynności,właczałem jako admin,sprawdzałem w menegerze,aktualizuje sie gra i klops,mam ten sam komunikat co Ty.poważnie zastanawiawiam sie nad dalszą grą,fajna gierka ale jak mam mieć przez 1 do kilku dni problem z wejściem do gry po każdej aktualizacji to mi ręce opadają. Nawet nie wiem czy jeszcze mam do czego wracać. A dotychczas gra smigała bez zarzutu,to nie wina kompa,dostawcy internetu itp.Inaczej miałbym takie kłopoty częściej niż tylko po akktualizacji. Zgłosiłem problem do supportu więc zobaczę.
bartoloo0 - 6 Kwiecień 14, 01:50

Daj znać , jak coś Ci odpisza...
gumisrowne - 7 Kwiecień 14, 15:31

mam to samo od 3 dni walcze z instalacja i lipa to samo co ty .... juz nie wiem co mam robic... w piatek przed aktualka gralem normalnie. po niej w sobote wlaczam i blad wiec od nowa zainstalowalem itp i walcze instaluje kasuje od nowa... :-( i nic caly czas to samo nie moge sie zalogowac nie wiem czy mam do czego wracac.... mam wind 7 ma to jakies znaczenie??? czemu te bledy sa?
Wedge Zdumiony - 7 Kwiecień 14, 22:41

Na razie nic nie zdziałałem. Dalej to samo. Ja akurat na viście.

[ Dodano: 7 Kwiecień 14, 23:36 ]
Mam rozwiązanie,wpisałem w google i od razu wyszło. Błąd Comodo. Jeden z plików dało do nie zweryfikowanych(nierozpoznanych) i przez to blokowało grę choc dodałem Strongholda wcześniej do zaufanych. Wystarczyło,że odnazałem ten plik i przeniosłem do zaufanych i wszystko działa.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group