StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Crusader, Warchest i Extreme - Inwazja w SHC -boty

Nevarka - 1 Luty 09, 17:27
Temat postu: Inwazja w SHC -boty
Czy jest jakiś sposób na zwiększenie inteligencji atakujących mój zamek botów bo to jest śmieszne jak armia 10-15 razy większa od mojej obrony chodzi do okoła zamku (łucznicy nie staną w miejscu jak w Twierdzy normalne i nie zaczna strzelać tylko lażą ) i dostaje baty, nie wiem jak wielką armie bym dał to i tak muszą obkrążyć chociaż mała cześć zamku

P.S
A inżynierowie zamiast budować machiny które wcześniej wybrałem idą na odstrzał albo kisza du... w bagnie które zrobiłem :evil: :evil: :evil:

Proszę o szybka odpowiedź bądź rady.

Amphibic - 1 Luty 09, 17:34

Raczej sie nie da ale możesz pokombinowac z tymi atakami. Albo poprostu zrob dziure w zamku i beda sie tam cisnac .
Nevarka - 1 Luty 09, 18:07

Pokombinowałem ustawiłem 6 ataków na ten sam czas i one sie powtarzają ok 16 razy nei pamietam jak ustawiłem i w każdym 1 ataku jest
200 łuczników
200 łuczników arabskich
90 łuczników konnych
10 kopaczy
I w sumie może oddali z 20 strzałów nie zabijając nikogo a obrony wcale dużej nie mam i ona rozchodzi na cały zamek bo zamek jest gigantyczny

DonKamillo - 1 Luty 09, 18:38

Twojego problemu ze strony technicznej rozwiązać się nie da bo to kwestia sztucznej inteligencji przy tworzeniu gry przez programistów a stworzenie na prawdę "mądrego" bota w sh/shc jest bardzo trudne, żeby nie mówić nie realne.
Ale mam rozwiązanie Twojego problemu... tak ogólnie... Jeśli nudzi Cie słaba jakość gry komputerowych przeciwników to spróbuj pograć przez internet... Tam nie będziesz narzekał na brak inteligencji przeciwnika. (przynajmniej teoretycznie)

Nevarka - 1 Luty 09, 18:48

Gram przez internet i to bardzo często ale też bardzo lubię takie oto oblężenia,
lecz chyba jednak do oblężeń będę musiał sobie z kołować twierdze "1"

DonKamillo - 2 Luty 09, 16:48

No tak ale nic nie zastąpi gry multiplayer z myślącym człowiekiem... żaden bot...
Nevarka - 4 Luty 09, 18:11

Coś znalazłem zobacze czy zadziała

ALT + P : Podnosi poziom gry przeciwników

a to jest ze strony głównej a dokładnie z
Tu

Icehand - 10 Luty 09, 14:46

szkoda, że alp+p nie działa w multi... miałbym z kuzynem wreszcie coś ciekawszego :P

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group