StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold 2 i Legends Multiplayer - Multiplayer problem

TankManiek - 6 Styczeń 14, 17:16
Temat postu: Multiplayer problem
Witam mam pewien problem w Stronghold 2. Chciałem pograć z kolegą w multiplayer, ale gdy klikam dołącz wyskakuje mi okienko z napisami "Próba łączenia Proszę czekać " Czekam i po kilku sekundach okienko znika i tak jest cały czas. Proszę, pomóżcie.



Takiego byka to chyba nigdy nie widziałem ;p. Pomuście?! To nawet brzmi co najmniej dziwnie. Swoją drogą temat przeniosłem do właściwego działu: Stronghold 2 i Legends Multiplayer. Siwy

Lutel - 7 Styczeń 14, 13:25

Antywirus, firewall wyłączone? Macie te same wersje gry?
Maciek - 7 Styczeń 14, 15:17

@Lutel: jest tylko jedna wersja dwójki na której można grać na multi, mianowicie 1.4.1 :P
TankManiek - 7 Styczeń 14, 16:39

Tak mamy te same wersje ale nie wiem czy kolega wyłączył Antywirusa.Musze go zapytać
PStrong - 21 Sierpień 14, 08:17

W multiplayer można jeszcze ewentualnie grać w poprzednią wersję: SH2 v1.4 - dość częsta przy grze przez GameRanger.
Najlepiej jednak grać w SH2 v1.4.1

Przed grą warto spytać wszystkich jaką mają wersję i grać wtedy gdy wszyscy mają tę samą wersję.

Warto też sprawdzić czy jest zgoda dla antywirusa na korzystanie z tej gry i ewentualnie portu. Może pojawić się okienko z takim pytaniem pod grą. Aby je znaleźć w Windows można przełączyć się łaczną kombinacją klawiszy Alt i Tab.

sprawdź też temat:
Stronghold 2 - tryb multiplayer nie działa
http://forum.stronghold.n...opic.php?t=3475


w części:
Rozwiązanie problemu - GameRanger


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group